List do kościoła przeciw Zanussiemu

Krzysztofowi Zanussiemu ma zostać przyznany doktorat honoris causa Uniwersytetu Opolskiego. Internauci mówią NIE! Poszło o słowa "korzystanie z usług nieletniej prostytutki". Polański rozpętał wojnę domową?

 

List nawiązuje do rozmowy z ks. Lisem o przyznaniu przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego tytułu Zanussiemu, która ukazała się kilka dni temu w "Gazecie".

 

Wielu opolan oburzyło, jak reżyser wypowiedział się o sprawie Polańskiego , uznając, że było to skorzystanie z usług nieletniej prostytutki i że nie wierzy w niewinność ofiary.

 

Ks. prof. Lis broni Zanussiego i uważa, że słowa o NASTOLETNIEJ PROSTYTUTCE nie powinny przekreślać dorobku reżysera. Argument jest dość mocny, gdyby nie fakt, że tytuł doktora honoris causa ma przyznać Katolicki Wydział!

 

Internauci wystosowali list do ks. biskupa Czai, który jest Wielkim Kanclerzem wydziału, aby ten "podjął stosowne kroki uniemożliwiające przyznanie nienależnych honorów osobie na to niezasługującej".

 

A teraz najlepsze - Kanclerz opolskiej kurii ZAZNACZA, iż Wydział Teologiczny UO może się z tą opinią liczyć [z opinią internautów - od red.], ale nie musi, bo ma on jednak swą niezależność. 

 

Wychodzi na to, że kościół nagradza tych, którzy twierdzą, że PROSTYTUTKI NIE MOŻNA ZGWAŁCIĆ. Czekamy na laurkę dla Leppera. 

 

źródło: gazeta.pl

 

Więcej o:
Komentarze (7)
List do kościoła przeciw Zanussiemu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ashley221

  Oceniono 48 razy 18

  nie dawać temu chamowi tego tytułu!!!!!!

 • conrad53

  Oceniono 25 razy 3

  Zanussi bardzo celnie to ujął. Poza tym nie ma ofiary- nie ma sprawy !!!

 • cosma

  Oceniono 17 razy 3

  Ta, a ci piszący to tacy święci !!!

 • meeeeeee

  0

  na cóś się zanussi ...

 • rezun

  Oceniono 7 razy -1

  Czy stosunek z ciężarną jest pedofilią?
  Matka, to matka, ale co z dzieckiem?
  W/G KK to na pewno czyn lubieżny.

 • tymczasowa

  Oceniono 50 razy -10

  SZLAG! nie dodalo reszty komentarza!! Moim zdaniem ta 14-stka, nazywana "Dzieckiem" wcale nie jest swieta: skoro to DZIECKO dopuscilo sie seksu przd 14 rokiem zycia to chyba z ciekawosci lub pozadania. Teraz to nie byl jej "pierwszy raz", byc moze doskonale wiedziala co i jak - wiec nie jest taka swieta. Dzisiejsze nastolatki tez takie nie sa, nie myslcie ze chowacie w domu swietoszki, lub ze chodza takowe po ulicach. Ubieraja sie jak 2o-latki, maluja jak 3o-stki i to wszystko po to zeby byc bardziej pociagajaca, dojrzala. Dla kogo ? mezczyzn, po co? zeby pozadali. Nastolatki !!! Brawo, a pozniej wielce poszkodowane.

 • tymczasowa

  Oceniono 40 razy -14

  A niech mu dadza ten tytul. Co internauci maja do tego? odpowiada za to co dokonal. Moim zdaniem ta 14-stka, nazywana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX