Cielecka do Samojłowicz: Masz problem z prostym zdaniem po polsku!

Na planie nowego serialu Laura lekceważyła Magdę. Cielecka powiedziała DOŚĆ!

 

Podczas kręcenia nowego serialu "Hotel 52" doszło do spięcia między Magdą Cielecką a Laurą Samojłowicz . Jak informuje tygodnik Na Żywo Laura miała problem z zapamiętaniem krótkich kwestii. Cielecka która z nią grała wpadła w złość i odebrała nieprzygotowanie Samojłowicz jak zniewagę:

Magda przy całej ekipie realizacyjnej naskoczyła na Laurę, że ona też lubi się bawić i tracić czas na przyjemności, ale nie miewa problemów z prostymi zdaniami w języku polskim - czytamy w Na Żywo.

W tygodniku czytamy także, że Cielecką rozzłościła strata czasu na duble i orzekła, że nie będzie przebywać na planie dłużej niż przewiduje umowa. 

 

A wy, jak byście zareagowali w takiej sytuacji? Cielecka słusznie postąpiła? 

 

Mrock

 


 

Więcej o:
Komentarze (41)
Cielecka do Samojłowicz: Masz problem z prostym zdaniem po polsku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kabitka17

  Oceniono 122 razy 94

  Cielecka przynajmniej się nie promuje w żadnych programach rozrywkowych.Jej praca to aktorstwo i tego się trzyma - i za to ją lubię.I wiecie co - wydaje mi się,że ta panienka tak długo nie pociągnie(ta Laura) no chyba,że wystąpi w następnej edycji TzG Ahaha :p

 • gregl2000

  Oceniono 146 razy 90

  dupa jest od srania aktor jest od grania - Magda Cielecka jest profesjonalną aktorką a kim jest ta druga ? To ona zachowuje się jak gwiazda nie będąc przygotowaną do pracy, powtarzam do pracy. Czy jak Wy obrońcy tej dziuni jesteście w pracy nieprzygotowanie to nie ryzykujecie opieprzu ?

 • celtic

  Oceniono 134 razy 84

  Brawo pani Magdo !!! Niech te pseudogwiazdki wezmą się do pracy,a najlepiej niech znikną z seriali bo tylko zaniżają poziom tych produkcji !!!

 • vanessaaa

  Oceniono 114 razy 76

  i bardzo dobrze! wreszcie widać,kto jest PRAWDZIWĄ AKTORKĄ,a kto tylko marną serialową gwiazdeczką. powinna to być nauczka dla filmowców.

 • benulla

  Oceniono 117 razy 75

  Jeżeli taka sytuacja faktycznie zaistniała, to uważam, że racją ma Pani Magda. Praca aktora nie jest specjalnie ciężka,jednak zawsze jest jakąś pracą. Przecież za nauczenie się na pamięć swoich kwestii aktorzy dostają wynagrodzenie, więc skoro Laura nie potrafi skupić się i dobrze wykonać swojej roboty, to znak, że ma swoją pracę głęboko w tyłku, a skoro tak, to w tyłku ma również widza!!! Takim pseudo aktorom/kom mogę od razu podziękować, bo po co mam męczyć wzrok oglądając coś, co jest beznadziejnie zagrane?

 • zyt

  Oceniono 112 razy 72

  Oczywiście Laura powinna być przygotowana do pracy, jej nieprofesjonalizm kosztuje całą ekipę... strata czasu. Każdy normalny człowiek który przychodziłby do pracy nieprzygotowany zostałby wywalony z pracy!!!!

 • tymczasowa

  Oceniono 103 razy 71

  chyba tez bym sie wkurzyla, ot co..

 • azorcia27

  Oceniono 103 razy 63

  Dobrze jej powiedziała co to za "aktorka" która nie potrafi zapamiętać kwestii i marnuje czas na planie swoją niekompetencją

 • maciek90

  Oceniono 78 razy 50

  Powinna ich skasować za nadgodziny :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX