Konkurs mailowy już jutro!

Do wygrania książki Przynieście mi głowę wiedźmy autorstwa Kim Harrison!

 

Już jutro, jak w każdy piątek, będzie można wziąć udział w konkursie mailowym. W tym tygodniu Kotek ma dla Was książki "Przynieście mi głowę wiedźmy" autorstwa Kim Harrison!! Co zrobić, aby wygrać? Odpowiedz na pytanie, które przyjdzie do Ciebie w jutrzejszym mailu od Kotka! 

 

 

 

Jeśli lubicie opowieści pełne tajemnic i zaczarowanego świata, ta książka to coś dla Was! Mroczne historie, problemy, wyzwania i malutkie światełko w tunelu...Nie zorientujecie się, kiedy skończycie czytać!

 

Efektem ubocznym badań genetycznych nad modyfikowana żywnością stał się wirus. Spowodował on powstanie nowych odpornych ras. Wszystkie nowe gatunki za swoje miejsce zamieszkania wybrały miejsce zwane Zapadliskiem. Zapadlisko to Las Vegas dla paranormalnych. Tam można spotkać wampiry, wiedźmy, czarownice i wilkołaki, i wiele, innych krzyżówek ludzi i wampirów.
Rachel Morgan jest wiedźmą i agentem. Jej kariera zmierza do nikąd a ona sama każdej nocy stawia wyzwanie paranormalnym stworom usiłując całe towarzystwo utrzymać w ramach cywilizacji. - Wydawnictwo Mag

 

Nie dostajesz jeszcze maili? ZAPISZ SIĘ! KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

 

Więcej o: