Cichopek jest fanką "Brzyduli"! WOW

Dlaczego nas to nie dziwi! Zobacz zdjęcie.

Do szacownego grona fanów serialu "Brzydula" o perypetiach gamoniowatej dołączyła Uli Cieplak Kasia Cichopek Jak podaje portal Vipnews.pl prezenterka "Jak oni śpiewają" stara się zasiąść codziennie koło 18 przed telewizorem aby zobaczyć losy bohaterów związanych z firmą Febo Dobrzański.

 

Patrząc na zdjęcia Kasi Cichopek z młodości i początków kariery oraz na dzisiejsze można powiedzieć, że przeszła podobną metamorfozę jak Ula Cieplak. Kiedyś też była takim niezgrabnym brzydkim kaczątkiem w pierwszych odcinkach "M jak miłość". Dopiero z czasem zmieniała się w seksowną kobietę.

 

Podobne są do siebie?  

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Cichopek jest fanką "Brzyduli"! WOW
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lolitka_13

  Oceniono 29 razy 17

  Zastanawia mnie jak wyglądał autor tego "artykułu" 10 lat temu. Może o nim też można byłoby napisać kilka podobnych zdań jak wyżej :). Bo tak jest tym razem, zamieszczono zdjęcie, jak Cichopek miała -naście lat i porównuje się je z obecnym. Dlaczego nie wziąć zdjęcia z przedszkola i nie zrobić tego samego - napisać jaką to kiedyś była brzydulą a jak się teraz wyrobiła :)

 • zuzalitta

  Oceniono 25 razy 15

  brzydula is the best !!! :D

 • julka_18

  Oceniono 25 razy 11

  a co w tym dziwnego..? BrzydUla to zaje.bisty serial! 3>

 • lolitka_13

  Oceniono 15 razy 9

  W takich porównaniach zazwyczaj wybiera się 2 fotki - skrajne, bo jedną np. z dawnych lat, taką codzienną, a drugą teraźniejszą z jakiejś imprezy. Co tu porównywać? Tak jest z każdą dziewczyną - bez makijażu i umalowana - wygląda się nieco inaczej :). Tak też jest i tym razem :)

 • claire1983

  Oceniono 31 razy 9

  Ja też uwielbiam brzydulę i dawno żaden serial mnie tak nie wkręcił. Prawie wszyscy wypadają fenomenalnie. Zwłaszcza Violeta i Adam. Zawsze się uśmieję jak nie wiem co :) Bardzo pozytywny serial jakich mało i lepszy od jego zagranicznych wersji które również oglądałam. Pozdrawiam fanów.

 • naomi1

  Oceniono 10 razy 8

  obie dziewczyny są bardzo ładne, odpinktolcie się

 • miisiaa

  Oceniono 10 razy 8

  Lubię brzydulę ! :)

 • proboscis

  Oceniono 7 razy 7

  Kaśka na początku kariery wyglądała jak zwykła dziewczyna, a teraz... umalowana damulka...

 • koorin

  Oceniono 11 razy 7

  A może zobaczymy jak ty wyglądasz ? Pryszczaty, nieogolony matoł. "gamoniowatej dołączyła Uli Cieplak " coś po polskiemu ci to wyszło chopie Ja również lubie ule pozdro dla fanów uli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX