Skomentuj:
Komentarze (16)
-
teraz odwraca kota ogonem popaprana Stalińska stara wariatka jej się już w dupie przewruciło bo w głowie nie ma co!!!!
-
Hmm - uważam, że rodzice swym brakiem zainteresowania oraz ciągłej pogoni za pieniądzem nie wychowują poprawnie swych pociech. A co do Polańskiego to - życzę facetowi dwóch czarnuchów w celi :->
-
To jest kompleks rodzica z proba leczenia poprzez mszczenie sie na innych a juz taka sprawa jak Polanskiego, ktory faktycznie dopuscil sie pedofilli (tyle ze 32 lat temu i z dziewczynka puszczalska) jest bardzo poreczna dla wielu rodzicow co to tak bardzo kochaja swoje corki.
-
Ju tu sie z Pania zgadzam Pani Doroto! Wlasnie dzis mialem podobna rozmowe i wyrazilem podobny poglad pewnemu Amerykaninowi - ojcu dwoch corek. Zreszta on sam przyznal ze w sprawie Polanskiego to Amerykanom chodzi o zemste, a nie jakas magiczna sprawiedliwosc po latach (ale on tez jest zwolennikiem ukarania Polanskiego). Ot po prostu rodzice nie chca przyznac sie, ze w takim wypadku moglaby to byc ich wina, bo tak wychowali corke... ktora sie po prostu puszcza od najmlodszych lat a rodzicow brakowalo.
-
A jaki komentarz jest dozwolony? "Prawidlowy"?
-
a to się droga wycieczko nazywa odwracanie kota ogonem
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













