Motylka kopalnią złotych myśli - PRZECZYTAJ

Wywiad w "Gali" może wiele wnieść do naszego życia. Naprawdę.

 

W najnowszym numerze Gali Otylia Jędrzejczak opowiada o Tańcu z Gwiazdami, o pływaniu, kostiumach i sporcie. Znalazło się też miejsce na ulubione ZŁOTE MYŚLI OTYLKI, czyli cytaty z filmów, biblii oraz przemyślenia własne.

 

Miejsce 3.

Jedno z przemyśleń Jędrzejczak:  Jesteś moim oddechem, każdym wschodzącym dniem, każdym promieniem słońca, wiatrem muskającym po twarzy, wschodzącym księżycem. Jesteś moim pozytywnym myśleniem.

 

Miejsce 2.

Cytat z filmu Zmierzch "Jesteś dla mnie całym światem"

 

Miejsce 1.

Na pytanie "Najważniejsze w życiu jest?" Otylia cytuje Biblię "Wiara, nadzieja, miłość".

 

 

Moje osobiste i mroczne przemyślenie: Są ludzie i złote tarasy.

źródło: Gala 

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (10)
Motylka kopalnią złotych myśli - PRZECZYTAJ
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • obiektywny

  Oceniono 52 razy 34

  szanowny redahtorze... a może byś się pościgał na basenie z Motylją, bo artykuł jest żałosny a Ty redaktorze jesteś cienki jak sik pająka

 • autorytet

  Oceniono 39 razy 33

  Ten Mrock to taki kawalarz bardziej. Szkoda tylko, że żarty mu wychodzą na poziomie Drozdy. Specjalna uwaga dla Mrocka - to nie był komplement!

 • meg77

  Oceniono 42 razy 26

  Jak to jest, ze jeszcze niedawno wynoszona była pod niebiosa, noszona na rękach, i w ogóle nasz Motylek cudowny, a teraz byle miernota czuje się upowazniona, zeby ją kopać? Coś jest nie tak z narodem, który opluwa to, co sam jeszcze niedawno wielbił (co robi ustawicznie) Bo ten naród w tym momencie sam siebie opluwa i nawet nie jest tego swiadom.

 • kaharzyna

  Oceniono 28 razy 10

  "jestes dla mnie całym światem" - cytat z filu zmierzch?! hahahahahaha czyli całe życie mówiąc tak do narzeczonego cytowalam pattisona!!!!!!!!! jestescie zalosni... a otylia jest swietną osobą, dobrą duszą i jesli musicie sie do kogos przyczepic to wezcie w obroty kogos kto robi złe rzeczy w życiu.

 • londres

  Oceniono 19 razy 9

  nie tylko wiara nadzieja i miłosc jest najważniejsza w życiu, także ważna jest ostrożna jazda samochodem, tak by nikogo nie sprzatnąc z tego świata. Poza tym jednym nie mam zastrzeżeń do niej

 • kate11

  Oceniono 11 razy 3

  nie wydaje mi sie zeby latwo bylo codziennie o czym pisac, tym bardziej jesli maja to byc swieze informacje. jednego dnia sa ciekawsze, 2 nie. 'Gali' nie czytalam, wiec nie wiem co dokladniej bylo w tym artykule, ale Otylie lubie 8-)

 • apple2345

  Oceniono 9 razy 1

  No, ale co w tym złego? Coś nie tak z tymi cytatami?

 • bocken

  Oceniono 5 razy -1

  No a co, źle powiedziała? wiara, ze jej się uda na zawodach, nadzieja, ze nic się nie skaszani w zyciu i ze sie uloży i miłość, bo każdy przecież tego chce. A reszta brzmi jak cytaty trochę z hip-hopu który Otylia przecież lubi. Tez mi sensacja!

 • auuu

  Oceniono 35 razy -1

  matko z córkom...żenua

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX