Lis, Kraśko i Orłoś wylecą z telewizji

Szykują się wielkie zmiany w TVP problemy ma też Grażyna Torbicka i Robert Janowski.

Zawirowań w TVP ciąg dalszy. Pełniący obowiązki prezesa telewizji publicznej Bogusław Szwedo ma zamiar odświeżyć korytarze przy Woronicza i pozbyć się części starej ekipy. Wśród osób które mają stracić pracę wymienia się przede wszystkim cztery nazwiska Tomasza Lisa, Macieja Orłosia, Piotra Kraśki i Doroty Wyskockiej-Schnepf.

 

Część gwiazd będzie miała renegocjowane kontrakty. Obcięcie zarobków czeka Grażynę Torbicką, Elżbietę Jaworowicz i Roberta Janowskiego.

 

"Super Express", który dzisiaj podał te rewelacyjne informacje skontaktował się z jednym z zainteresowanych Maciejem Orłosiem. Prezenter powiedział, że nie boi się o swoją posadę i ma nadzieję, że nowa zarząd odpolityczni telewizję.

 

Nie boję się utraty pracy, bo mam podpisany kontrakt i nie było mnie na liście osób przeznaczonych do grupowych zwolnień. Nie wiem, czy to dobrze dla nas, czy nie, że przyszedł nowy prezes. Bo przecież go nie znamy. Za kilka tygodni wybiorą nowy zarząd, który, mam nadzieję, utrzyma się długo. To da spokój nie tylko ludziom, którzy tu pracują, ale też widzom. I wreszcie może zrozumiemy, na czym polega telewizja publiczna, na jakich zasadach funkcjonuje. Bardzo bym chciał, żeby polska telewizja publiczna nie była upolityczniona.

 

Nowy szef według informacji tabloidu będzie chciał ściągnąć do telewizji Dorotę Gawryluk z Polastu. Czyli szykuje się kolejna rewolucja na Woronicza.

Więcej o:
Komentarze (28)
Lis, Kraśko i Orłoś wylecą z telewizji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jmb

  Oceniono 41 razy 29

  Orłoś musi zostać! Teleexpres bez Orłosia? Nie da rady!

 • dziki_koziol

  Oceniono 33 razy 23

  Najbardziej byłoby mi szkoda Orłosia...

 • cholera

  Oceniono 38 razy 20

  MAciej Orlos nie mialby byc w tv? to kpina. Nie ma czegos takiego jak Teleexpres bez Orlosia. To zart.

 • nighty_amy

  Oceniono 30 razy 18

  Orłoś musi zostać!!!! Za to całą resztę spokojnie mogliby wywalić...

 • grania

  Oceniono 23 razy 15

  Jasne,wyrzucić największych profesjonalistów,zatrudnić gamoni,którzy nie potrafią nawet mówic poprawnie po polsku-to jest właśnie polskie piekiełko!!!

 • giulianne

  Oceniono 28 razy 14

  lubię Orłosia

 • wewusia

  Oceniono 25 razy 9

  przydałoby się odświeżyć kadrę bo mam wrażenie,że TVP utknęła w czasach "późny Gierek - wczesny Jaruzelski"

 • mad74

  Oceniono 8 razy 6

  haha! z tym nowym prezesem... z deszczu pod rynnę..

 • morelka

  Oceniono 10 razy 4

  Mowi sie, ze: "Nigdy nie buduj szczescia na nieszczesciu innych.." Jak widac u Lisow to "szczescie", ktore zbudowali za plecami Kingi- zaczyna sie rozpadac...Lisowej nikt juz nie chce ogladac i sluchac w TV... to samo czeka Lisa. Przypadek czy sprawiedliwosc ich dopada?? Ja mysle, ze to drugie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX