Stalińska: "13-letnie dziewczynki same prowokują dorosłych mężczyzn!"

Czy ci ludzie wiedzą co mówią? Elita artystyczna jest kompletnie zdemoralizowana. Swoje trzy grosze chamskimi wypowiedziami dołożył europoseł Marek Migalski.

Wczoraj kolejna grupa reprezentantów środowiska artystycznego (filmowego) postanowiła bronić Romana Polańskiego. W stacji TVN pojawiła się dawno nieobecna na ekranach aktorka Dorota Stalińska a jej adwersarzem był europoseł Marek Migalski (PiS). Jej słowa trzeba dopisać do kategorii najbardziej bulwersujących zaraz obok cytatów z Zanussiego.

 

Stalińska do sprawy wmieszała swojego syna, ciekawe co on na to. W jednej wypowiedzi pogrążyła Zanussiego i Polańskiego:

 

Wiemy przecież, że dziewczynka 13-letnia może wyglądać jak 20-latka. Mam 20-letniego syna. On by powiedział, jak zachowują się 13-letnie dziewczynki i jakie uskuteczniają prowokacje i jak się pchają do łóżka nie 20-latkom, ale 40-latkom. 13-letnie dziewczynki same prowokują dorosłych mężczyzn. W Polsce się tak dzieje jak na całym świecie. Zanussi ma rację.

 

Na usprawiedliwienie Stalińskiej trzeba napisać, że wdała się w dyskusję z człowiekiem, do którego nic nie dociera. Na swoim blogu Migalski zapytał artystów czy mają nasrane w głowach. Takie stwierdzenia dyskredytują szanse na porozumienie.

 

Ale chciałbym się jedynie naszych artystów zapytać - używalibyście tych samych argumentów, gdyby wasz koleżka Romek najpierw upił a potem pobawił się doodbytniczo z waszą 13-letnia córką? I jeszcze jedno pytanie - czy macie nasrane w tych waszych głowach?!

 

Stalińskiej i Zanussiemu należy się tytuł za najgorsze gafy w mediach. Aktorka nie powinna się dawać prowkować.

 

Fragment programu możecie obejrzeć pod tym linkiem.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (63)
Stalińska: "13-letnie dziewczynki same prowokują dorosłych mężczyzn!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katerina

  Oceniono 31 razy 25

  O zgrozo najdoroślejszą tu wypowiedzią jest wypowiedź dziewczyny o nicku katashi, żeby było śmieszniej 13 latki właśnie. 13 latki porządnej ale i myślącej, która jako jedyna dostrzegła, że nieistotna jest postawa tamtej 13 letniej dziewczyny, choćby była i chętna, ale starego wobec niej chłopa, który powinien zdawać sobie sprawę, że mimo jej przyzwolenia (o ile faktycznie takowe było) to i tak jest to kryminał. Bo czy to znaczy, że skoro 5 latka by mu weszła sama do łóżka to też byłoby to traktowane ulgowo jako przyzwolenie.13 lat to dziecko i kiełbie we łbie, a on powinien jej odmówić.

 • katashi

  Oceniono 34 razy 22

  No ja mm 13 lat i się jakoś nie pcham do łóżka podstażałym gościom xdd A czy sie pcha czy się nie pcha to przecież jest karane prawda...

 • vernic

  Oceniono 29 razy 21

  Od oceniania czy Polański jest winny czy nie są sądy.
  Nie podobają mi się wypowiedzi niektórych artystów którzy nie widzą w uprawianiu sexu z małoletnią niczego zdrożnego (wnioskuję tak z faktu, że bronią zajadle reżysera nie znając faktów) Nawet jak 13 latka sama pcha się do łóżka to dorosły powinien pogonić ją do domu.
  Skoro ktoś ulega, to znaczy jedno: robi to świadomie i tym samym potwierdza że łamie prawo. Czy obrońcy mówiliby tak samo gdyby to o ich dziecko chodziło???????

 • rasna

  Oceniono 25 razy 19

  Chciala czy nie chciala z 13 -letnimi dziewczynkami sie nie chodzi do lozka i nie wsadza sie w odbyt!A zreszta jak ja upil i podal narkotyki to wiadomo ,ze sie nie opierala.Stary pedofil.Jakby nie byl winny to by nie uciekal ze Stanow.

 • meg77

  Oceniono 25 razy 17

  Nawet jeśli taka prowokująca 13-latka chodziłaby całkiem goła po ulicy i zaczepiała facetów, to w przypadku jej wykorzystania nie zdejmuje to z takiego DOROSŁEGO faceta odpowiedzialności za wykorzystanie jej niedojrzałości, głupoty, gry hormonów etc. etc. Bo on jest dorosły, a ona nie. Proste. Nasze elity robia podstawowy błąd atakując ofiarę, że była "łatwa", i wynosząc pod niebiosa zasługi Polańskiego dla kinematografii. To żenujące i zwyczajnie głupie, bo jeśli atakują Samanthę i gloryfikuja Polańskiego, to opinia publiczna automatycznie zaczyna przechodzić na jej stronę, nawet jeśli początkowo była zaszokowana tym nagłym zatrzymaniem reżysera i stylem tego zatrzymania. Błąd, nie doceniają, ze ludzie myślą, oceniają sami, a nie bezkrytycznie popierają te "autorytety".

 • chipcia

  Oceniono 24 razy 16


  Pan Polański powinien za to ponieść karę ewidentnie, kogo to interesuje że jest wybitnym reżyserem? Niech odpowie za ten czyn, nikt z was przecież nie chciałby aby jego córka w takim wieku miała już doświadczenia seksualne.

 • somebody

  Oceniono 23 razy 15

  to się robi coraz bardziej żałosne. Jasne, że Polańskim jest wielkim reżyserem, który przyczynił się do rozwoju kultury światowej i reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, ale moim zdaniem powinien zasiąść przed sądem, który go osądzi. Równie dobrze mogą go oczyścić z zarzutów, albo posadzić. Co by się nie stało, wyrok na pewno będzie sprawiedliwy. Polacy jak zwykle robią burzę w szklance wody. Skoro Polański nawarzył sobie piwa, to niech je teraz wypije. Gdyby chodziło o zwykłego szarego polaczka, to nikt by mu nie pomógł.

 • jessunia

  Oceniono 28 razy 14

  powinien zostać skazany, bo jak by nie był rezyserem to nikt by go nie bronił, a ona miała Tylko 13 lat to jeszcze dziecko było!!!i jeszcze w dodatku przez 30 lat był zbiegiem!!winny jak nic!!

 • dracco

  Oceniono 20 razy 14

  Stalińska wytrzeźwiała i od razu przemówiła:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX