Zapłaci 3 tysiące złotych za pedałów

Sąd w Oplu wydał wyrok za zachowanie muzyka podczas festiwalu.

Maciej Maleńczuk znany jest z bezkompromisowych, a czasem zwyczajnie chamskich wypowiedzi. Tym razem spotkała go kara za niewyparzony język. Dzisiejszy "Super Express" poinformował o wyroku sądu w Opolu. Muzyk musi zapłacić grzywnę w wysokości 3 tysięcy złotych

 

Podczas festiwalu w Opolu Maleńczuk zwyzywał policjantów. Funkcjonariusze usłyszeli, że są "szmaciarzami" i "pedałami". W trakcie zajścia skazany był pod wpływem alkoholu. Swoje zachowanie tłumaczył brakiem pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie, który leżał w pobliży amfiteatru.

 

Maleńczuk dobrowolnie poddał się karze. Środowisko artystyczne go olało, nie broniło, a przecież wiadomo, że w życiu miał wiele problemów i kłopotów podobnie jak Polański.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (6)
Zapłaci 3 tysiące złotych za pedałów
Zaloguj się
 • tom

  Oceniono 16 razy 6

  co to za moda,że wyzywa się prawie każdego od pedałów?pedał to pedał tamto,to jest pedalskie itd.to jest żenujące i wg mnie świadczy o "inteligencji" danej osoby.

 • autorytet

  Oceniono 13 razy 5

  Normalnego człowieka by to ubodło. Dla niego to 20 minut koncertowania. Kara powinna być adekwatna do zarobków.

 • mad74

  Oceniono 9 razy 3

  on jest wyjątkowo arogancki, i jaki tam z niego artysta??!! bleeeeee!!!!!!

 • chinski

  Oceniono 2 razy 2

  no i wyraź swoje zdanie i cię zminusują.. co a ludzie...

 • meg77

  Oceniono 9 razy 1

  Rozumiem, ze to na końcu newsa to niby ironia miała być? Słabe. I nie podoba mi się, ze teraz po Polańskim to byle medialny cieć próbuje sobie używać. Nagle wszyscy odważni i szczekają. A Maleńczuk w odróżnieniu od Polańskiego 99 proc. problemów miał na właśne życzenie, i jest chamem i zadufanym bucem, też w odróżnieniu od Polańskiego.

 • chinski

  Oceniono 16 razy 0

  Maleńczuk jest wielki i boski i nikt tego nie zmieni, nie popieram jego życia ale mam do niego sentyment i ubóstwiam jego głos!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX