Isabel: Obcasy to nie władza tylko iluzja

Żona Marcinkiewicza tym razem o modzie i butach. Ona coś bierze?

 

Naprawdę trudno zrozumieć wybór Kazimierza Marcinkiewicza. Myślałem, że przeciwieństwa się przyciągają, a co za tym idzie szalony Kazimierz znajdzie sobie spokojną osóbkę. wybrał kobietę-kosmos, która bije go na głowę. Isabel przestała pisać wiersze, a zaczęła rozmyślać o życiu. Filozofować. Ostatnio odkryła, że buty na obcasie to broń wszystkich kobiet. Czy może być coś gorszego? Może. Isabel dzieli się tym na swoim blogu:

 

 

 

Iza mogłaby śmiało prowadzić program w TVN Style. Obawiam się tylko, że Miasto Kobiet to za mało. Ona powinna poprowadzić Lekcję Stylu. Nowa Beza.

Więcej o:
Komentarze (20)
Isabel: Obcasy to nie władza tylko iluzja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koczkodan

  Oceniono 27 razy 19

  "Najbardziej lubię kupować torby i zegarki,dlatego napiszę dziś o butach".....hahahaha...jezu ale bełkot pseudointelektualny.

 • autorytet

  Oceniono 25 razy 17

  Akurat ten wpis, który przywołujecie wcale nie jest zły. Napisany w miarę poprawnie z określonym tematem i czymś na kształt przewrotnej puenty pod koniec. Jak na Isabel, to bardzo dobrze.

 • bigbear

  Oceniono 24 razy 14

  Nie wiem, co ona pali czy wciąga, ale mogłaby się tym ze mną podzielić.

 • thenight

  Oceniono 9 razy 9

  Buty na obcasach są super ale ta łaska niemiłosiernie tępa.

 • martin79

  Oceniono 13 razy 9

  walnięta laska

 • martin79

  Oceniono 10 razy 8

  ależ ona ma problemy!!!!

 • claire1983

  Oceniono 28 razy 8

  Ona jest po prostu niesamowita. Tak strasznie głupiutka że to aż żenujące. Zawsze budziła we mnie agresję ale odkąd poczytałam trochę komentarzy na jej blogu i tego jak strasznie po niej jadą.. a ona nadal nie usuwa tych komentarzy tylko pisze codziennie gorsze, bardziej irytujące bzdury to stwierdziłam że ona jest po prostu niezrównoważona. Często śledzę jej blog z ciekawości i czasami ogarnia mnie przerażenie bo ona nie wiadomo dlaczego codziennie, regularnie skazuje się na słowny lincz i nic z tym nie zrobi. Miałam kiedyś taką koleżankę, która potwornie działała wszystkim na nerwy, też pisała wiersze i snuła swoje dziwne wkurzające teorie. Potem się okazało że ma schizofrenię, próbowała się zabić. Dlatego ja tej izce po prostu już współczuję, już nawet mnie nie drażni.

 • aeris

  Oceniono 11 razy 5

  kobieta-kosmos lol :D:D

 • isia

  Oceniono 19 razy 5

  Ostatnim zdaniem przeczy wszystkiemu co napisała wcześniej...:/Ona chyba sama tego nie łapie!:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX