Komentarze (33)
Weronika Marczuk-Pazura może wyjść za 600 tysięcy. AKTUALIZACJA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • senioritta19

  Oceniono 8 razy 0

  tak jasne, czyli wychodzi na to że osoba uboższa musiała by odsiedzieć karę,a ten kogo stać zapłaci pieniądze i może cieszyć się wolnością??? nie wiem kto wymyslił takie prawo....

 • sysia12

  Oceniono 4 razy 0

  Napewno ma już konto nie tak wypchane kasiorą przecież jak się raz czegoś spróbuje to potem ciężko jest przestać. Myślę że to nie był jej pierwszy raz.

 • dziwaczek

  Oceniono 14 razy 0

  nikt nikomu jeszvze nic nie udowodnil ,a Weronika prawdopodobnie ze swoja dzialalnoscia wadzila niejedej osobie. i ja umoczuli.media naglasniajace sprawe to kretyni, bo wlasnie o to chodzilo komus kto popelnia prawdziwe przestepstwa, nie takie za tylko 450tysiakow.myślę, że jest niewinna.

 • pawcio

  Oceniono 5 razy -1

  Zasłużyła na więzienie. Cicha woda brzegi rwie. Taka pokazała swoje pazury... Nie lubię jej. Jest sztuczna. Totalne dno.

 • honcia233

  Oceniono 4 razy -2

  ma jeszcze czelnosc zaprzeczac tej calej sprawie, ma tupet kobietka, chamstwo i obłuda szerzy się w tym kraju!.
  jak można w tak perfidy sposób dorabiac się na ludzkiej krzywdzie, nie potrafie tego zrozumiec.
  Ale jak znam polską }SPRAWIEDLIWOSC} o ile mlożna to w ten sposób nazwac, sprawa ucichnie za ilka miesięcy a ona bedzie bezkarnie latac na wolosci, i dalej będzie korumpcja, to jest do przewidzenia!.

 • misiaczek39

  Oceniono 2 razy -2

  Ja nie wierzę,że Pani Weronika byłaby zdolna do czegoś takiego,taka dobra kobieta,która miała w Sobie bardzo dużo ciepła.Jestem w szoku!!!

 • iberia3

  Oceniono 6 razy -2

  nie ma się czym podniecać. Wyszła i nie zrobi nic bo ją będą mieć na oku, a już niedługo wróci tam, gdzie jej miejsce - w tiurme.

 • zebra20

  Oceniono 14 razy -2

  Takie są efekty brania udziału w "YOU CAN STEAL"

 • zebra20

  Oceniono 10 razy -2

  Ja sie zastanawiam kto ją zastapi w kolejnej edycji "YOU CAN DANCE"

 • hanna69

  Oceniono 10 razy -4

  Ja też, podobnie jak Autorytet, znam Weronikę od dziecka i potwierdzam - czegoś takiego by nie zrobiła. To czysta duchowo dziewczyna, chociaż prezentowała ciało w tańcu na rurze w Sopocie-to jednak dobra duszyczka.
  Tak, tak...to wszystko przez tę cholerną ekierkę!!!!!!

 • jadzka

  Oceniono 16 razy -4

  Autorytet może skoro Piroga straszyli a to że dał jakieś pannie bilet Pkp ale wątpię żeby uczestnicy ycd się mścili ja tej "afery" w ogóle nie jarzę ale powinna siedzieć !!to że była żoną Pazury to nie znaczy że jej wszystko wolno!jak każdy chajtnie się z znanym aktorem to też nic mu nie zrobią??

 • tomek888

  Oceniono 15 razy -5

  Czyli teraz Czarek się modli kiedy nagrają PSY 3 albo Epokę Lodowcową 4 , trzeba zbierać kapuchę na kaucję , a jak nie to wazelinkę do pierdelka wysyłać co by się Pani Weronika nie zatarła podczas pracy w kuchni.

 • autorytet

  Oceniono 33 razy -9

  Znam Weronikę od dziecka i wiem, że jest niewinna. Ona chciała pomóc temu biznesmenowi, tylko, że te wszystkie bilety PKP, rachunki telefoniczne, papier do drukarki, materiały biurowe, które są potrzebne do prowadzenia prywatyzacji są strasznie drogie i ona na to tylko wzięła pieniądze. Pokazywała mi rachunki, za samą ekierkę i zestaw ołówków z gumką zapłaciła 200 euro, bo ona lubi jakość. Dla mnie cała ta sprawa jest szyta grubymi nićmi. To być może zemsta jednej z uczestniczek You Can Dance. Była taka jedna Aneta. Nie umiała tańczyć i jak jej to Weronika powiedziała, to ta odpyskowała, że jej tato jest prokuratorem i ona tego pożałuje. Weronika znaczy.

 • adam13

  Oceniono 24 razy -24

  etam, zobaczcie te wypasne zdjecia - tinyurl.com/n7wve8

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX