Weronika Marczuk-Pazura może wyjść za 600 tysięcy. AKTUALIZACJA

Weronika wpłaciła kaucję w wysokości 600 tysięcy PLN.

 

600 tysięcy złotych kaucji wyznaczył warszawski sąd dla Weroniki Marczuk-Pazury. Jeśli wpłaci pieniądze, będzie mogła wyjść na wolność. W przeciwnym wypadku pozostanie w areszcie przez trzy miesiące.

 

Prokuratura postawiła w piątek jej i prezesowi Wydawnictw Naukowo-Technicznych Bogusławowi S. zarzuty dotyczące korupcji. Posiedzenie sądu w sprawie Bogusława S. jeszcze trwa.

 

Bizneswoman, celebrytka, b. żona znanego aktora jest podejrzana o powoływanie się na wpływy oraz żądanie i wzięcie łapówki w zamian za pośredniczenie w korzystnym rozstrzygnięciu procesu prywatyzacyjnego Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Prezes WNT miał za "umożliwienie korzystnego" nabycia spółki przyjąć łapówkę w wysokości nie mniejszej niż 10 tys. euro.

 

 

AKTUALIZACJA

 

Do sądu okręgowego wpłynął dowód wpłaty 600 tys. zł kaucji Weroniki Marczuk-Pazury. Była jurorka "You Can Dance" opuściła już areszt - powiedział rzecznik sądu okręgowego Wojciech Małek w rozmowie z portalem Gazeta.pl. Gdyby pieniądze nie wpłynęły Marczuk-Pazura spędziłaby trzy miesiące w areszcie.  

 

źródło: gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (33)
Weronika Marczuk-Pazura może wyjść za 600 tysięcy. AKTUALIZACJA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • azorcia27

  Oceniono 27 razy 21

  I to jest nasza Polska sprawiedliwość Biednego nie wypuszczą nawet jak ukradnie batona a bogaty zabije i będzie wolny za kaucją

 • zebra20

  Oceniono 19 razy 15

  Za kare powinna klaskac u rubika

 • ninnare

  Oceniono 19 razy 13

  no ale podsumowując to "karierę" już chyba zakończyła. Nie uwierzę jeśli zobaczę ją w ycd

 • zebra20

  Oceniono 17 razy 11

  Oj pazurka i po co ci to było miałaś wystarczająco kasy , faceta i wielkie plany na przyszłość (dom , dzieci) .

 • modesta_kj32

  Oceniono 13 razy 9

  NIGDY SIĘ NIE WYPOWIADAM W KOMENTARZACH. CZYTAJ JE ALE NIGDY NIC NIE DODAJE. ALE DZIŚ PO PRZECZYTANIU KILKU KOMENTARZY MAM TEŻ SWOJE ZDANIE, JAK KAŻDY. ZANIM KTOKOLWIEK SIĘ TU WYPOWIADA,NIECH SIE ZASTANOWI CO PISZE:]WIDZĘ ŻE NIE WIELU Z WAS WOGÓLE ROZUMIE CAŁĄ SYTUACJE,JUŻ NIE MÓWIĘ O WIEDZY JAKĄ WIĘKSZOŚĆ Z WAS MA NA TEMAT PRAWA:]TO ŻE OPUŚCIŁA ARESZT(TAK ARESZT!A NIE WIĘZIENIE!) NIE ZNACZY ŻE ZOSTAŁA UNIEWINNIONA:]JEŻELI CHODZI O "WYROK" (3 MIESIĄCE) TO JAK NIE KTÓRZY Z WAS MYŚLA ŻE TO JEST KARA TO SIĘ MYLĄ. JAK MOŻE BYĆ JUŻ WYMIERZONA KARA, JEŻELI NAWET NIE BYŁO ŻADNEJ ROZPRAWY,A CO DOPIERO JAKIEGOKOLWIEK WYROKU SKAZUJĄCEGO/NIESKAZUJĄCEGO. JAK NARAZIE TRWAJĄ PRZESŁUCHANIA O ILE WIADOMO. POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY WIEDZĄ NAJMNIEJ A MÓWIĄ NAJWIĘCEJ. A TO ŻE MA KASE TO POZWALA JEJ TYLKO CAŁY PROCES PRZESIEDZIEĆ W DOMU A NIE W ARESZCIE(ALE JAK TU NIEKTÓRZY SĄDZĄ ŻE "WYKUPIŁA SIĘ" OD KARY;])

 • zebra20

  Oceniono 11 razy 9

  Nikt nie jest winny dopuki nie udowodni mu sie win i tego sie trzymajmy

 • sandra091

  Oceniono 12 razy 8

  Chytry dwa razy traci...Niestety!

 • jant

  Oceniono 15 razy 7

  GROSZ DO GROSZA I BĘDZIE KOKOSZA!

 • mroczny_mroczek

  Oceniono 8 razy 6

  Striptizerka i kurewka gwiazdą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX