Zakopower został cofnięty z lotniska w Chicago

Sebastian Karpiel Bułecka, lider znanej góralskiej grupy Zakopower wraz z trzema członkami zespołu zostali cofnięci z chicagowskiego lotniska do kraju. Najprawdopodobniej nie dostali zgody na opuszczenie lotniska w Chicago. - donosi Tygodnik Podhalański.

 

Dziś w Chicago miał odbyć się wielki koncert grupy Zakopower dla tamtejszej Polonii. Nic z tego nie będzie, bowiem Bułecka wraz z trzema muzykami nie zostali wpuszczeni na teren lotniska. O całej sprawie informuje tygodnikpodhalanski.pl

 

Część grupy leciała LOTem i ten przelot przebiegł bez zarzutów. Karpiel-Bułecka wraz z drugą częścią zespołu leciał liniami Lufthansy. Po wylądowaniu na chicagowskim lotnisku służby emigracyjne cofnęły Sebastiana oraz resztę z nim podróżujących. 

 

Ponoć służby lotniska bardzo źle potraktowali gości z Polski mówiąc do nich min. 'shut up!". A ja przypominam o wcześniejszych przypadkach polskich gwiazdek z podróżami samolotem. Jan Maria Rokita wraz z żoną zrobili awanturę w samolocie linii Lufthansy, a zespół Papa Dance przez swoje zachowanie w samolocie lecącym do Chicago na koncert zostali cofnięcie do Polski.Bułecka nie jest sam.

 

Mrock

 

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Zakopower został cofnięty z lotniska w Chicago
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mad74

  Oceniono 15 razy 13

  coś mi sie wydaje, że "cofnięty" to nie to samo, co "deportowany"....

 • zebra20

  Oceniono 12 razy 10

  Buła był u nas w zeszłym tygodniu w Żaganiu dał świetny koncert . :)

 • bezstronna

  Oceniono 20 razy 8

  Te,autorytet od siedmiu boleści!Co ty bredzisz?!Jakieś kompleksy cię męczą?Znam Sebka i to nie w jego stylu w ten sposób się odzywać,więc nie pieprz głupot,bo i tak mnóstwo ich już na Plotku.Spadaj na drzewo liście lizać,pajacu!!!!!!

 • sandra

  Oceniono 4 razy 4

  Bo Buła jest przyzwyczajony do normalnego koncertowania po Europie, bez żadnych ograniczeń i zaskoczyły go jakieś prostaki co wiz niegrzecznie żądają. Hameryka to skansen i wiejska konserwa dla Europejczyka.

 • ellie92

  Oceniono 2 razy 2

  Przeginają nie wpuszczając ich.
  Ale przynajmniej za darmochę się przelecieli samolotem ;PP

 • karusska

  Oceniono 1 raz 1

  kto to wymyslil zeby ich nie przepuscic?!?!?!

 • napletgandalfa

  Oceniono 3 razy 1

  Bo kto to widział lecieć do chameryki na występy z wizą turystyczną(toż to praca przeca jest).Nawet jak ktoś wykonuje "biutiful mjuzik".
  Pozdrawiam autorytet-uśmiałem się do łez!

 • pegi

  Oceniono 9 razy 1

  autorytet świetny ten twoj angielski,jestem pod wrażeniem. Odpuść te swoje marne wypowiedzi bo wstyd rodakom przynosisz!

 • autorytet

  Oceniono 21 razy 1

  Bezstronna, nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Tak się składa, że też znam Sebka, bo razem robiliśmy kurs na biegłą księgową. Sebek jak się napije to mu kompletnie odbija. Raz po egzaminie z Kultury Pracy Rewidenta, który Sebek oblał poszliśmy do knajpy i zaraz po trzech piwach Sebek zaczął do wszystkich krzyczeć: "Aj hejt ju stiupid pipyl bikoz aj em wery importent person end aj mejk biutiful miuzik". Niech mi służący się rozchoruje jak kłamię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX