Sprawa Pazury: Narzeczony czeka!

Miał być ślub. Planowali dziecko.

 

Codziennie dowiadujemy się czegoś nowego w sprawie Weroniki M-P . Dziś Super Express informuje, że najbliżsi są w totalnym szoku. A na pewno NARZECZONY! 

 

Narzeczonym Weroniki jest perkusista Maciej Gołyźniak (33), z którym spotyka się od roku. Jak informuje tabloid planowali oboje ślub i dziecko. Zamieszkali razem w 180-metrowym apartamencie Weroniki. I to nie wszystko.

 

Zastanawiałem się, jak przeżywają całą sytuację rodzice Weroniki, którzy (tak mi się wydawało) mieszkają na Ukrainie. Okazuje się, że mieszkają od trzech lat w Warszawie. Super Express informuje, że dzięki przeprowadzce państwa Marczuków do Warszawy doszło do poznania się przyszłych teściów z Gołyźniakiem.  

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (3)
Sprawa Pazury: Narzeczony czeka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zebra20

  Oceniono 21 razy 9

  nie wiem dlaczego ale mi jeje żal i mam nadzieje że uda jeje sie założyć ta rodzine .

 • hanna69

  Oceniono 3 razy 3

  Redaktorzyny Plotka to przede wszystkim słomę z butów powinni wyjąć, bo bardzo im wystaje.

 • ladyzgaga

  Oceniono 29 razy -3

  Niestety, nie mam dla Państwa zbyt dobrych wiadomości o pogodzie. Jeszcze jutro w całym kraju utrzyma się piękne babie lato z temperaturami przekraczającymi nawet 20 stopni (na Dolnym Śląsku 23 stopnie), ale już od poniedziałku z północy na południe schodził będzie front atmosferyczny (chłodny), za którym napłynie zdecydowanie chłodniejsza masa powietrza z północy. W poniedziałek na północy pochmurno, mokro i wietrznie, ledwie 15 stopni, na pozostałym obszarze do 22 stopnie. Ale od wtorku w ciągu dnia zaledwie 10-15 stopni i tak do końca tygodnia, pochmurno, wietrznie, deszczowo, a nie wykluczone, że już nocami na nizinach popada deszcz ze śniegiem. Redaktorzyny "Plotka" będą musieli założyć cieplejsze kurtki, ponieważ lato się skończy. Przed nami bardzo ostra i śnieżna zima, będzie po metr śniegu na nizinach, tak więc nie dojdzieta do roboty w lutym:).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX