Miażdżąca krytyka Kasi Cichopek! To już koniec kariery?

Jeden z dyrektorów Dwójki ostro skrytykował umiejętności aktorskie Kasi Cichopek! Co konkretnie powiedział?
Chciała raz na zawsze skończyć z wizerunkiem przesłodzonej Kingi z "M jak miłość".

 

Na planie serialu "Tancerze" Kasia Cichopek miała udowodnić niedowiarkom, że jest wszechstronną aktorką. Nie udało się. Kasia zaszła w ciąże i musiała zrezygnować z roli Romy. W końcu zagrała nauczycielkę śpiewu. W drugiej serii "Tancerzy" już jej nie zobaczymy. Dlaczego? 

 

Po prostu Cichopek wypadła słabo. Wbrew oczekiwaniom, jej udział w I serii absolutnie nie spowodował większej oglądalności i atrakcyjności serialu. Być może kiepska gra aktorki wynikała z faktu, że akurat była w ciąży i nie mogła pokazać swoich możliwości, zwłaszcza tanecznych - twierdzi zastępca dyrektora TVP2 Tomasz Rudomino. 

 

 

Kasia w roli nauczycieli śpiewu rzeczywiście  wypadła fatalnie. Nie pomogła nawet zmiana fryzury. Cichopek udowodniła, że potrafi grać tylko Kingę z "M jak miłość". 

 

Umówimy się: pani Cichopek nie jest wielką aktorką, a tym bardziej postacią telewizyjną. W "JOŚ" ciągnie ją Krzysiek Ibisz. A w "Tancerzach" poległa w starciu z profesjonalistami. Była zagubiona, a czasami zachowywała się tak, jakby pierwszy raz stanęła przed kamerą - mówi "Na żywo" jeden z pracowników Dwójki. 

 

Cichopek jest gorszą aktorką czy prezenterką? Tego nie jestem w stanie powiedzieć. Jedno jest pewne: Kasia powinna zrobić sobie przerwę od telewizji. Przesyt jej osobą jest już bliski, a moja lodówka już mówi jej: ZDECYDOWANIE NIE!

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (56)
Miażdżąca krytyka Kasi Cichopek! To już koniec kariery?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wirussos

  Oceniono 92 razy 70

  Zacznijmy może od rozróżnienia aktorki od gwiazdy telewizyjnej. Cichopek nie jest żadną aktorką. Powinna zostać przy M jak miłość, gdzie jej fani by ją adorowali. Chociaż szkoda, że jej nie wyszło. Wygląda bardzo sympatycznie, ale to niestety nie zawsze może zastąpić talent i umiejętności.

 • gawronka

  Oceniono 108 razy 66

  A tam skrytykował....prawdę powiedział i tyle.

 • fanfaronada

  Oceniono 85 razy 55

  Kaśka w "Tancerzach" grała Klaudię, a nie Romę. Rzeczywiście, w starciu z Walach, Dorocińskim i innymi świetnymi aktorami, wypadała dosyć... głupkowato. Zdecydowanie wyróżniała się brakiem jakichkolwiek umiejętności aktorskich.

 • gonzo

  Oceniono 71 razy 53

  Kasiu2301 dobrą aktorką to jest Janda czy nawet Cielecka...Kasia Cichopek mimo że jest sympatyczną osobą to jest tylko i wyłącznie osobę występującą w serialu i prezenterką...Aktorem jest osoba która ukończyła szkołę aktorską.

 • mr_erekcja

  Oceniono 89 razy 47

  cały serial to kupa

 • m.jackson4ever

  Oceniono 81 razy 47

  aktorka? serialówka ot co

 • martin79

  Oceniono 93 razy 47

  żegnamy, nie będziemy tęsknić.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 75 razy 43

  Z moją lodówką to samo - co ją otworzę to widzę pyze.

 • gonzo

  Oceniono 60 razy 38

  To jest właśnie TVP. Najpierw promują naturszyczków bez szkoły aktorskiej, a później jak taka osoba nie jest na każde ich gwizdnięcie to zaczyna się zbyt późna krytyka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX