Pazura wyparł się byłej żony

Aktor zamieścił oświadczenie, w którym ubolewa nad sytuacją żony i odcina się od niej.

Cezary Pazura przesłał mediom oświadczenie w związku z aresztowaniem byłej żony Weroniki Marczuk-Pazury. Aktor napisał, że ubolewa nad zaistniałą sytuacją i wierzy, że sprawa zostanie w uczciwy i zgodny z prawem wyjaśniona.

 

Wczoraj pytany przez media Pazura, nie chciał komentować zaistniałej sytuacji. W dalszej części oświadczenia odciął się od spraw swojej żony. Dodał, że nie posiada żadnej wiedzy na temat życia prywatnego i zawodowego Weroniki

 

Sprawą Weroniki Marczuk-Pazury zajmuje się prokuratura okręgowa w Warszawie. Jej rzecznik w rozmowie z portalem Gazeta.pl wyjasnił, że nie otrzymali jeszcze dokumentów. Natomiast Dziennik.pl dowiedział się, że zarzuty zostaną przedstawione zatrzymanej dopiero jutro. Do tego czasy prokuratorzy mają zapoznać się z zebranymi materiałami.

 

O szczegółach aresztowania Weroniki możecie przeczytać pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (15)
Pazura wyparł się byłej żony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noni

  Oceniono 26 razy 22

  Przepraszam, ale dlaczego piszecie w tytule, że się wyparł?On się nie wyparł, tylko odciął się od obecnego życia Weroniki, co jest zrozumiałe, bo od ich rozwodu minęło sporo czasu. Wypowiedź Cezarego jest wyważona i uczciwa.

 • meg77

  Oceniono 24 razy 18

  Nie odcina się od zony, tylko odcina się od spraw BYŁEJ żony. To chyba normalne w sytuacji, kiedy w każdym newsie nt. afery Weroniczki przywoluje się JEGO ni w pięć, ni w dziesięć:-/ Kazdy news wszędzie zaczynają od "była zona Cezarego Pazury". Paranoja:-/ Ciekawe, czy jakby on, Cezary Pazura, coś nawywijał, np. spowodował wypadek po pijaku, to wycieralibyscie sobie buźkę świętą Weroniczką:-/ Raczej nie.

 • sysia12

  Oceniono 26 razy 14

  I bardzo dobrze dlaczego ma się angażować w jej prywatne sprawy przecież ma swoją rodzinę.A ona jak jest pazerna na kasę to niech sobie teraz radzi sama.

 • bjorn

  Oceniono 11 razy 7

  a taka niby cnotka niewydymka była. cicha woda. dlaczego mnie to nie dziwi/?

 • alex111

  Oceniono 29 razy 7

  Bzdura.Ten Pazur to ma "szczęście" do żonek. Narkomanka, kryminalistka i warsówa.ciekawa jaka bedzie nastepna....

 • fanfaronada

  Oceniono 8 razy 6

  Po co te pogrubienia w tekście? Kompletnie nie pasują.

 • morelka

  Oceniono 6 razy 2

  Pazura to pajac..

 • cosma

  Oceniono 14 razy 2

  Marczuk- Kobieta z Klasą , On wymoczek !!!

 • zua_buka

  Oceniono 3 razy 1

  To zupełnie naturalne, że pan Cezary nie ma ochoty być kojarzony z tą aferą i odpowiadać za coś, czego nie zrobił. Każdy z nas umyłby ręce w takiej sytuacji. Chcąc nie chcąc i tak musi odpowiadać na pytania odnośnie tego, co myśli o całej sprawie, chociaż przecież z Weroniką nic już go nie łączy. Myślę, że aktor dobrze robi zajmując neutralne stanowisko w tej sprawie i prosząc, by go z tym wszystkim nie kojarzono. To nie jego wina, że była żona bierze łapówki, sam przyznał, że nie wie nic o jej życiu prywatnym i zawodowym, dlaczego ma stawać w jej obronie, skoro złamała prawo? Ma to, na co zasłużyła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX