"Wprost" nie ma zamiaru współpracować z Hanną Lis

Ktoś podał do mediów niesprawdzoną informacje. Słodkie jest życie na bezrobociu?

Portal Wirtualnemedia.pl podał informację, że Hanna Lis została stałą felietonistką tygodnika "Wprost". Jak się udało nam dowiedzieć nie ma możliwości stałej współpracy, była to tylko jednorazowa akcja.

 

"Wprost" nigdy nie miał zamiaru zatrudniać Lis. Poprosił dziennikarkę o napisanie felietonu. Rzeczywiście mało prawdopodobne było, że zaczną współpracę na dłuższą metę. Za duża różnica poglądów.

 

W dzisiejszym wydaniu "Faktu" Hanna przyznała, że nie wraca do telewizji. Ma złe doświadczenia i wpadła jednorazowo na gościnne występy w "Dzień dobry TVN".

 

Widocznie Hance dobrze żyje się na bezrobociu. Zajmuje się domem i dziećmi, ma na wszystko czas, nigdzie się jej nie spieszy. Zobaczymy ile wytrzyma na utrzymaniu męża.

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (4)
"Wprost" nie ma zamiaru współpracować z Hanną Lis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • poterkowa

  Oceniono 13 razy 7

  Nie ile ona wytrzyma, tylko ile Lis wytrzyma, mając w domu darmozjazda. :)) Niech nie pcha się tam gdzie jej nie chcą. Niech idzie do państwowej roboty za 1200zł zobaczymy czy tak będzie jej wesoło.

 • nascient

  Oceniono 11 razy 5

  Niech nie pcha się tam gdzie jej nie chcą. <- racja. tylko ze jej WSZĘDZIE nie chcą ;]

 • londres

  Oceniono 3 razy 1

  wprost i h. lis maja poglądy zupełnie odmienne, z tym, że tygodnik opinii jak sama nazwa wskazuje jest po to by wyrażać różne opinie, a nie tylko się adorować we własnym grajdołku

 • azazel.

  Oceniono 15 razy -7

  Większość kobiet ma naturę darmozjada. Szukają mężczyzn, których pensja netto jest jak za dwoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX