Jacyków uczy w szkole!

To nie żarty!

Jak donosi "Fakt", Tomasz Jacyków został nauczycielem. Stylista jest wykładowcą w policealnym Centrum Sztuki na warszawskim Żoliborzu, gdzie uczy charakteryzacji dziesięcioosobową grupę

Na początku wszyscy moi uczniowie mieli problem, jak się mają do mnie zwracać. Aby przełamać lody, powiedziałem im na wstępie, że mogą do mnie mówić, jak chcą, byle nie "ty ch..." - opowiada w rozmowie z "Faktem"

Zdarza się, że do Jacykowa mówią "profesorze"... 

 

Mimo, że stylista wprowadził na zajęciach luźną atmosferę, to nie zamierza pozwolić swoim uczniom na prześlizgiwanie się bez niezbędnej wiedzy. Pod koniec semestru wszyscy zostaną dokładnie przeegzaminowani.

 

Jacyków prowadził już programu w tv, był jurorem w "Gwiazdy tańczą na lodzie", zadebiutował jako aktor, a teraz jest nauczycielem... Ma więc rację "Fakt", który pisze, że Jacyków żadnej pracy się nie boi - zupełnie jak kobieta pracująca :)

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Jacyków uczy w szkole!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • missdoktor

  Oceniono 20 razy 16

  uhahaha...Pajacyków nauczycielem charakteryzacji. Uhahaha i on się na tym zna? Żadnej pracy się nie boi?
  Niedługo okaże się, że może i na fizyce się zna? Tralalala

 • cholera

  Oceniono 21 razy 15

  "wszyscy zostaną dokładnie przeegzaminowani." - czyli ze co z nimi zrobi dokladnie? ..khem.

 • miss_widow

  Oceniono 20 razy 14

  I co on ma wspólnego z charakteryzacją?! Ta szkoła sama strzeliła sobie gola. Zatrudnienie kogoś tylko dlatego, ze jest znany i może zrobić darmową reklamę jest mega idiotyzmem. Pan Tomasz wykładowcą. Buhahahaha (demoniczny śmiech ;P) Dla wszystkich w miare inteligentnych ludzi to powód aby zrezygnować z oferty tej szkoly.

 • szybka_szajbka

  Oceniono 21 razy 13

  Ciekawe w jaki sposób dokładnie "przeegzaminuje" uczniów???

 • miss_widow

  Oceniono 23 razy 13

  Tan koleś mnie rozwala :). Nie przepadam za nim ale jest takim orginałam, że zawsze czytam wszystki newsy o nim. Można Jacykowa nie lubić ale nie można mu zarzucić braku sprytu i pewnej zaradności życiowej, dzięki którym jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji.

 • boo

  Oceniono 12 razy 10

  uczy sikac do umywalki rowniez :) wspolczuje uczniom mycia rak w tej szkole :)

 • azorcia27

  Oceniono 16 razy 8

  Dobrze że już skończyłam szkołę gdybym do takiej chodziła gdzie uczy ten pajac musiałabym się wypisać

 • azazel.

  Oceniono 19 razy 5

  Ty ch.u.j.u.

 • xs84

  Oceniono 3 razy 3

  Chyba raczej uczy stylizacji na wydziale charakteryzacji, w tej szkole ucza tez Brzozowski & Paprocji na wydzile projektowania... Mialam przyjemnosc uczeszczac do tej szkoly i szczerze mowiac NIC jej nie pomoze... Pozdrawiam pania dyrektor.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX