Prześladowca Lesz, Dody i Klich odchodzi z radia

O Dodzie powiedział, że to bardzo dobra agencja towarzyska w powiatowym mieście. Reszty gwiazd też nie rozpieszczał. Kozyra to szara eminencja polskiego show biznes.

Portal Presserwis poinformował dzisiaj, że spółka Eurozet (właściciel Radia Zet) definitywnie żegna się z Robertem Kozyrą. W maju pojawił się komunikat, o przejściu w września szefa stacji do zarządu, gdzie miał zająć się projektami rozwojowymi

 

Z informacji jakie przedostały się do mediów wynika, że Radio Zet traciło słuchaczy na rzecz konkurecji, a wyniki stacji nie satysfakcjonowały zarządu spółki. Kozyra ma odejść z pracy z końcem października. Nowym prezesem zostanie Monika Bednarek

 

Do osób z którymi skonfliktowany jest Kozyra należy Doda, Gosia Andrzejewicz, Natalia Lesz, Kasia Klich i Kuba Wojewódzki.

 

Kozyrą znany był z przenoszenia prywatnych animozji na antenę radia. Kazał pomijać pewnych artystów, albo ograniczać w playliście. Tak opisywała jego działania Kasia Klich.


Zobaczymy czy następczyni Kozyra podąży drogą rządów silnej ręki wzbudzającej strach wśród polskiej sceny muzycznej.

 

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Prześladowca Lesz, Dody i Klich odchodzi z radia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maciejka

  Oceniono 50 razy 18

  Facet mówi prawdę .

 • inka1

  Oceniono 22 razy 14

  A to wielka szkoda,media powinny mówić prawdę.Promowanie np Andrzejewicz byłoby pomyłką

 • lala1

  Oceniono 13 razy 13

  Plotek! No blagam was, przeciez to nawet po "polskiemu" nie jest napisane!:"o przejściu w września szefa stacji do zarządu"; "Kozyrą znany był z przenoszenia"; "czy następczyni Kozyra podąży "

 • bida

  Oceniono 11 razy 9

  zatrudnijcie korektora .. tego sie czytac ni da ..

 • krzenia

  Oceniono 8 razy 8

  Tragicznie się czyta te artykuły. Jak sie nie ma smykałki do pisania to już trudno... ale jak już się uważa, że polot sie posiada, to przestrzegajmy tych podstawowych zasad pisowni. I... co najważniejsze, po napisaniu artykułu sprawdźmy swój tekst i poprawmy błędy :) Inaczej nie przystoi tak to wiadomości publicznej :)

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 28 razy 4

  Szkoda, to jedyny człowiek, który odważył się powiedzieć prawdę o niektórych beztalenciach. Bardzo mi sie podobało np jak ocenił Lesz w Sopocie- sama prawda! Dodę także trafnie określił. Fajny gościu, nie mydli oczu jak inni co to tylko się zachwycają każdym gównem i włażą do tyłka każdemu!

 • tajpan

  Oceniono 10 razy 2

  Jak dla mnie autorytetem - krytykiem muzycznym to może (mógł) być Piotr Kaczkowski, Marek Niedźwiedzki,ś.p.Tomasz Beksiński, ale nie ten mały, gburowaty, zwistny człowieczek, któremu się wydaje,że pozjadał wszystkie rozumy. Facet jest po prostu żenujący. W końcu zasadzili mu soczystego kopa, który należał mu się od dawna.

 • azorcia27

  Oceniono 12 razy 2

  taka wielka "gwiazdka" a tak szybciutko spadła:)

 • artyyysta

  Oceniono 20 razy 2

  jesli doda okreslika go ze opil sie spermuy to kumam teraz dlaczego ona taka pie...ieta. a co do kozyry to rozumiem jego podejscie, niechcial chlamu w zetce, tyle tylko ze na chlam jest zapotrzebowanie.
  do informacji publicznej: nie opilem sie spermy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX