Aktorzy na gazie?!

Producenci dawali im gaz rozweselając, aby byli bardziej zabawni. Śmieszne?

Dzisiejsze wydanie "Super Expressu" opisało zakulisowe triki jakich użyli producenci nowej polskiej komedii "Ciacho". Trójce aktorów grających główne role, Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej, Pawłowi Małaszyńskiemu i Tomaszowi Karolakowi podawano gaz rozweselający (podtlenek azotu).

 

Przez kilka dni na plan "Ciacha" dostarczany był podtlenek azotu. Gaz rozweselający sprawiał, że gwiazdy w końcu były wyluzowane, wreszcie się śmiały. Efekt odurzenia najbardziej spodobał się Małaszyńskiemu i Karolakowi. Żmuda podchodziła do tego sposobu stymulowania zdolności aktorskich... z ogromną rezerwą. Bo dobremu aktorowi nie potrzeba takich dopalaczy - jeden z członków ekipy zdradził "Super Expressowi".

 

Zapytana o szczegóły i wrażenia Żmuda Trzebiatowska zasłaniała się kontraktem i tajemnicą. Wygląda to jednak jak akcja promocyjna filmu. Historyjka ma podgrzewać atmosferę przed planowaną na grudzień premierą komedii. 

 

Potwierdza to w rozmowie z tabloidem reżyser "Ciacha" Patryk Vega:

 

Nie mogę nic zdradzać, a właściwie nie chcę. To wszystko, co zaszło na planie, związane jest z akcją promocyjną filmu. Powoli będę dawkował co ciekawsze newsy.

 

Każdy pomysł na promocję jest dobry. Ale patrząc na polskie komedie nie dziwi, że producenci decydują się na tak radykalne kroki. Śmiesznie dawno nie było, tym razem też nie spodziewamy się wielkich wystrzałów.

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Aktorzy na gazie?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nina852

  Oceniono 21 razy 21

  Karolak bez gazu rozweselającego jest zabawny...ale jeśli chodzi o Żmudę Trzebiatowska to...A może Zastosować inny sposób- to widzom w kinach serwować gaz rozweselajacy;-p

 • nascient

  Oceniono 20 razy 14

  wódke by im dali a nie gaz, a efekt byłby o wiele wiekszy ;)

 • azazel.

  Oceniono 12 razy 4

  Co tam jakiś rozweselający gazik? Trzeba im było zaserwować kwasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX