Ubrańska jest szykanowana przez uczestników Tzg!

Za plecami ją obgadują, a przed kamerami udają, że ją bardzo lubią. Obłuda na planie Tańca z gwiazdami?
Programy typu "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają" rządzą się swoimi nieco specyficznymi prawami. 

 

Uczestnicy rozrywkowych programów rywalizują ze sobą, obgadują za plecami, a na antenie udają zgraną, zaprzyjaźnioną ze sobą grupę. Tak sytuacja wygląda na planie 10. edycji "Tańca z gwiazdami".

 

 

Przypominamy, że Zygmunt Chajzer w imieniu wszystkich uczestników skrytykował udział Urbańskiej w "Tańcu z gwiazdami". Teoretycznie mają do niej żal, ale przed kamerami udają, że ją lubią. 

Wszystkie oskarżenia i komentarze nie są wypowiedziane prosto w oczy, a za plecami Nataszy. To ją boli, bo nie wie, komu może zaufać - powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji programu. 

 

Po prostu uczestników boli to, że Urbańska od pierwszego odcinka dostaje najwięcej głosów od publiczności. Nie jest jedyną uczestniczką tego programu, która ma duże doświadczenie w tańcu. Chajzer zamiast wygłaszać orędzia w imieniu uczestników, niech zajmie się lepiej proszkami do prania i wariografami.

 

Czy Natasza powinna brać udział w "Tańcu z gwiazdami"? Przyłączcie się do dyskusji na naszym forum

 

szaza

Więcej o:
Komentarze (54)
Ubrańska jest szykanowana przez uczestników Tzg!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • p2

  Oceniono 50 razy 24

  Natasza jest śliczna,ale niestety nie da jej się lubić i nie powinna brac udziału w TZG

 • lilianne

  Oceniono 48 razy 22

  Zdecydowanie nie powinna brac udzialu w TzG. Byc moze, jak sama podkresla, taniec towarzyski to dla niej cos nowego (no wiadomo, inne kroki, skomplikowane uklady itp), ale ona tanczy na scenie bodajze od 17 roku zycia wiec nabyla to wszystko czego w tancu potrzeba, czyli lekkosc, miekkosc, ma wyczulone poczucie rytmu i przede wszystkim duze pojecie o tancu. Czyli ma wszystko to czego musi sie wyuczyc wiekszosc uczestnikow. Wkurza mnie ta jej udawana skromnosc jak ktorys z jurorow ja pochwali. Dziewczyna ma talent, ale nie powinna tanczyc w tym programie. Dla mnie to hipokryzja.

 • ewwuulla

  Oceniono 52 razy 20

  W "tańcu z gwiazdami" para powinna składać się z tancerza i gwiazdy, a nie dwóch tancerzy! Natasza jest tancerką i nie powinna brać udziału w takim programie! Przez to nie ma zabawy, a to jest program rozrywkowy! Ta sama sytuacja była w "Jak oni śpiewają".. W końcu Urbańska jest również piosenkarką.

 • do_do

  Oceniono 29 razy 17

  Nic dziwnego. Jak można profesjonalistkę dać do jednego programu z amatorami??? :/

 • claire1983

  Oceniono 28 razy 16

  Tak myślałam że będzie robiła z siebie ofiarę. Byłam tego pewna. Ona jest po prostu niepoprawna. Jak zdarzy się cud i przegra to zobaczycie co będzie mówiła, że to z zazdrości, albo że głosujący zwałszowali wyniki. Teraz obrała taktykę biednej pokrzywdzonej przez innych niewinnej tancereczki!!! Patrzeć nie mogę na tą fałszywą dziewuchę. A pozatym parę miesięcy temu pisałam, że jak tylko jej się powiedzie to zacznie stopniowo izolować od siebie męża bo nie będzie jej już potrzebny. I co? zażyczyła sobie że nie chce go na treningach i wśród publiczności. Co za wredna kobieta....

 • inka1

  Oceniono 24 razy 14

  Zdecydowane NIE!!! A co do obłudy to bawi mnie zaskoczenie Natki za wysokie punktacje jury. To jest dopiero fausz! przecież Natka wie,że aby reszta doszła do jej poziomu-musiałaby ćwiczyć przez wiele lat.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 24 razy 14

  nie powinna, ktoś szkolony przez józefa januszewicza w tańcu i śpiewie nie powinien stawać w szranki z gwiazdami które nie mają w tym względzie żadnego doświadczenia

 • celtic

  Oceniono 22 razy 14

  Najbardziej obłudną osobą w tym towarzystwie jest sama Urbańska !!! Wcale się nie dziwię pozostałym uczestnikom programu że jej nie lubią.

 • azazel.

  Oceniono 22 razy 14

  Najbardziej nie lubię takich ludzi co za plecami robią dupę a w cztery oczy są fajni i mili. Niestety taka jest zdecydowana większość społeczeństwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX