Czy Majdanowi podoba się Nergal?

Radek odcina się od byłej żony. Nie chce też mówić o urodzie Nergala. Przeczytajcie najnowszy wywiad z piłkarzem.

Radek Majdan pojawia się ostatnio w mediach dużo częściej niż jego była żona. Udziela wywiadów, zachwyca babcie oglądające "Taniec z gwiazdami" i zabawia się na warszawskich imprezach. 

 

Powoli pozbywa się etykietki skandalisty, który zadaje się z kontrowersyjną piosenkarką i wdaje w konflikt z policjantami. W najnowszym wywiadzie dla "Gali" opowiada o przyjaźni, wierności, naiwności i Dalajlamie. Oto kilka cytatów Radka:

Wierząc w Boga, nabieramy odpowiedzialności za własne czyny. Ja wierzę. Jestem dogadany ze sobą.
Życie nie może być cały czas piękne i wspaniałe, bo wtedy przestalibyśmy odczuwać smak zwycięstwa. No i nie róbmy innym krzywdy, bo przecież żyjemy na jednej planecie. Proste.
Uważam też, że przyjaźń zobowiązuje do wierności, bo przyjaciel to ktoś wyjątkowy. Czasem jednak zdradza. Dla kobiety, pozycji, pieniędzy.

 

Nadają się na opisy na gg? Lepsze teksty Radka niż złote myśli Weroniki Rosati w stylu - "Faceci nie dojrzewają, oni się po prostu starzeją". To pierwszy wywiad z Majdanem  w trakcie, którego temat Dody pojawia się tylko raz.

Gala: A podoba się Panu Nergal?
Majdan: Nie wypowiem się na ten temat.
Gala: Chcę tylko wiedzieć, czy według Pana jest ładny.
Majdan: Musi Pani pytać moją byłą żonę. Ja nie gustuję w mężczyznach. Moje życie w małżeństwie się skończyło i nie chcę do tego wracać.

Tematu Dody unika jak ognia. Nie wykorzystuje zainteresowania swoją osobą do obrażania byłej żony. Nie szuka taniej sensacji, odcina się od piosenkarki i nie robi z siebie ofiary. Wniosek z tego taki, że Radek bez Dody jest nawet do strawienia.

 

szaza

Więcej o:
Komentarze (21)
Czy Majdanowi podoba się Nergal?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ben_oni

  Oceniono 54 razy 48

  Dlaczego oni pytają Majdana, czy podoba mu się Nergal?? O to trzeba pytać Jacykowa albo Biedronia!

 • morelka

  Oceniono 39 razy 35

  I Majdan ma racje! Skoro juz mu sie udalo wydostac sie z tego bagna jakim byla ta jego pozal sie Boze "ex-zona"- to chyba logiczne jest to, ze nie chce ponownie sie w nim znalezc.. Madry czlowiek publicznie pomyj nie wylewa ... a Majdan jednak pokazuje klase - nie to co ta jego byla z niewyparzona morda!

 • diamond22

  Oceniono 33 razy 31

  Boże ta Pani co się go pytała o to czy podoba mu się Nergal to jakaś chyba nie zdrowa była... On nie jest gejem żeby oceniać mężczyzn ...

 • aga19

  Oceniono 36 razy 30

  Radek bez Dody nie jest do stawienia. On bez niej jest po prostu świetnym facetem, a przy Dorocie facet się marnował. I widać, że ma coś do powiedzenia, nie gada bez sensu. Szacunek.

 • fanfaronada

  Oceniono 40 razy 30

  Majdan - szacunek. Nie zmieniaj się i nie wracaj do tego, co było. Powodzenia.

 • mor

  Oceniono 21 razy 21

  Mily facet,nie zle tanczy i potrafi sam o swoje zadbac.Z Doda byl tylko cieniem,a jak sie teraz okazuje jest ok!

 • meg77

  Oceniono 23 razy 21

  Że też Gala juz tak zeszła na psy, że zatrudnia kretynki zadające aż tak infantylne, kretyńskie pytania:-/

 • fairytalee

  Oceniono 23 razy 19

  jedyne to co mam do majdana to to, że żył pod jednym dachem z dodą przez tyle czasu i mu się to podobało, ale cóż... jego sprawa.
  Jest zupełnie inny niż jego była żona Dodzia :/ i dobrze.

 • barbapapa

  Oceniono 22 razy 16

  Gdyby odpowiedzial na pytanie to wysnutoby wniosek, ze jest pedalem, a ze nie powiedzial to stwierdza, ze jest kryptopedalem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX