HOT

News dnia: Jamnik Deląga obudził gości hotelowych?!

2009-09-21
A A A Drukuj
KAPIF.PL/KAPIF

Ten news mnie przeraził. Dzisiejszy "Super Express" opisał dramat gości hotelu Hotton w Gdyni. Mieszkańcy piątego piętra nie zmrużyli oka w nocy z piątku na sobotę. Powodem było wycie psa Pawła Deląga - jamnika. Aktor był gościem Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 

Gości hotelowi  skarżyli się recepcjoniście, ale ten bał się zwrócić uwagę znanemu aktorowi. Magia nazwiska podziałała.

 

Ten pies doprowadzał nas do szału. Zgłaszaliśmy to recepcjoniście, jednak ten bał się podpaść gwiazdorowi.

 

Jak informuje tabloid pies zasnął dopiero o 4:30 rano. Jestem zbulwersowany tym zachowaniem i brakiem reakcji ze strony obsługi hotelowej. Szkoda, że żaden z gości nie zarejestrował wycia jamnika Deląga na telefonie, można by z tego zremiksować niezły kawałek dyskotekowy.

 

Co następnego opisze "Super Express" menu śniadaniowe Pawła, czy wysokość rachunku na stacji benzynowej.

 

Paul&Punk

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (6)

  • azazel.

    Oceniono 4 razy 2

    Co to? Paweł Deląg nie miał kogo ze sobą zabrać na festiwal?

  • laska3

    Oceniono 3 razy 3

    Na pewno Deląg zostawił jamnika samego i poszedł balować. Każdy właściciel psa wie, że zostawianie zwierzaka samego w nieznanym miejscu tak się może skończyć, bo pies się boi. Deląg też powinien o tym wiedzieć.

  • bruni

    Oceniono 4 razy 2

    oj ale wy jestescie :) przeciez pierwsza mysl -co tez temu pieskowi do 4 rano nie daje spac druga mysl- jak Paweł daje rade spac :) po trzecie - ssanie kciuka pomaga zasnąć :D

  • barbapapa

    Oceniono 9 razy 7

    A moze to sam Delag cwiczyl do programu "Jak oni spiewaja"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX