"Taniec z gwiazdami" relacja taniec po tańcu

Dziś tańczą tango i jive. Sprawdź kto odpadł.

Zaczyna się trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami". Na dobry początek czerstwe żarty Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Widać i słychać, że podpatrują Karola Strasburgera w "Familiadzie".

 

Zobaczcie jak wyglądały pary "Tańca z gwiazdami" w specjalnej galerii.

 

  Jurorzy   
Zawodnicy Iwona Pavlović Zbigniew Wodecki Beata Tyszkiewicz Piotr Galiński SUMA  
Piotr Zelt i Anna Głogowska 5 9 9 4 27  
Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska 6 9 9 7 31  
Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki 2 7 5 1 15  
Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski 9 9 9 9 36  
Michał Kwiatkowski i Janja Lesar 6 9
9 7 31  
Radosław Majdan i Izabela Janachowska 7 8 8 8 31  
Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj 7 8 9 8
32  
Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa 3 7 8
4 22  
Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski 8 9 10 8
35  
Anna Mucha i Rafał Maserak 10 10 10 10 40  
Natasza Urbańska i Jan Kliment 10 10 10 10 40  

 

22:15 Z programu odpada para... Pierwsze miejsce zajęła para Natasza i Jan. Janusz może być zadowolony. Drugie przypadło Ani i Rafałowi. Opłaca się dobrze tańczyć. W przyszłym tygodniu nie zobaczymy Igi Wyrwał i Łukasza Czarneckiego. Nie tylko jury nie podobał się ich występ.

 

22:00 Czekamy na odpadnięcie.

 

21:55 Grażyna od razu rzuciła się do całowania Gąsowskiego. Festiwal miłości rozpoczęty. Wodecki chce Wolszczak w finale. Oceny Pavlovic 9,  Tyszkiewicz 9, Galiński 9,  Wodecki 9. Jednomyślność jury jest historyczna.

 

21:52 Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski jako ostatni zatańczą tango.

 

21:47 Galiński żartował z felietonów Tyszkiewicz. A Piotruś zatańczył całkiem nieźle. Oceny Pavlovic 5,  Tyszkiewicz 9, Galiński 4,  Wodecki 9.

 

21:44 Piotr Zelt i Anna Głogowska wchodzą do gry. Jive

 

21:39  Galiński powiedział, że było nieźle. Partnerka Radka jest strasznie infantylna, to chyba jego typ kobiety. Oceny Pavlovic 7,  Tyszkiewicz 8, Galiński 8,  Wodecki 8.

 

21:36 Radosław Majdan i Izabela Janachowska i tango.

 

21:31 Nataszka jak zwykle się lansowała. To chyba przykaz od Janusza. Nie chciała pocałować Gąsa musiał ją przekonywać. Pavlovic była zachwycona tańcem tancerki. Oceny Pavlovic 10,  Tyszkiewicz 10, Galiński 10,  Wodecki 10. Drugi idealny taniec tego wieczoru. Finał Mucha i Urbańska?

 

21:27 Natasza Urbańska i Jan Kliment wchodzą do gry. .Jive

 

21:11 Pavlovic jest zadowolona, nazwała Otylię bluszczem atakującym Sławka. Jedno trzeba przyznać pływaczka miała piękną suknię. Oceny Pavlovic 8,  Tyszkiewicz 10, Galiński 8,  Wodecki 9. Bardzo dobry wynik.

 

21:07 Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski i tango.

 

21:03 Taniec Igi rozśmieszył Pavlovic i nas też. Teksańska masakra piłą 4. Zero energii i atak na modelkę. O nie Wyrwał zamierza być aktorką, na szczęście nie chce tańczyć. Oceny Pavlovic 2,  Tyszkiewicz 5, Galiński 1,  Wodecki 7, najgorzej. Iga musi liczyć na pomoc widzów i ich głosy.

 

21:00 Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki i próba wzruszenia widzów ciągiem dalszym historii z tatusiem. Jive

 

20:56 Argentino w klimacie, ale fragmenty turniejowe gorzej. Nie wiemy o co chodzi, ale to jest komentarz eksperta - Piotra Galińskiego. Oceny Pavlovic 6,  Tyszkiewicz 9, Galiński 7,  Wodecki 8, więc nie było tak najgorzej.

 

20:52 Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska tańczą tango.Ach ten "Zapach kobiety"

 

20:40 Michał ma słoniowe nóżki, ale taniec był ognisty i zrobili fajne show. Oceny Pavlovic 6,  Tyszkiewicz 9, Galiński 7,  Wodecki 9, więc nie było tak najgorzej.

 

20:36 Michał Kwiatkowski (kosmiczny garnitur, srebrny) i Janja Lesar zaczynają Jive'a

 

20:32 Ekspresyjne tango i Mucha musiała pokrzyczeć, zdiagnozowane ADHD. Oceny Pavlovic 10,  Tyszkiewicz 10, Galiński 10,  Wodecki 10. Ania faworytką "TzG"?

 

20:30 do gry wchodzi Anna Mucha (na szczęście jest ubrana) i Rafał Maserak. Tango

 

20:23 Piotr Gąsowski zbiera buziaki. Pavlovic podobał się nastrój Weroniki, ale nogi były ciężkie aktorka człapała po parkiecie i była poza muzyką. Oceny Pavlovic 7,  Tyszkiewicz 9, Galiński 8,  Wodecki 8.

 

20:21 Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj zaczynają walkę na parkiecie. Jive

 

20:11 Oklaski widzów i loża szyderców ocenia. Tango przyzwoite według Galińskiego. Oceny jurorów Pavlovic 3,  Tyszkiewicz 8, Galiński 4,  Wodecki 7.

 

20:09 Taniec zaczyna pierwsza para Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa. Tango

Więcej o:
Komentarze (36)
"Taniec z gwiazdami" relacja taniec po tańcu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ania1390

  Oceniono 55 razy 27

  urbanska tylko klamac potrafi ze nigdy nie miala doczynienia z tancem takie bajki do niech januszowi wygaduje!!

 • deo

  Oceniono 42 razy 26

  Porównac Muche i ją.
  ona miała już doczynienia z tańcem.
  to nie fair dla innnych uczestników.
  ale Mucha i tak jej dorównała. ;)

 • deo

  Oceniono 48 razy 24

  popieram Ania Musi wygrać.;)

 • antydoda

  Oceniono 45 razy 21

  Urbańskiej niedługo w dupę wejdą

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 17 razy 17

  Szkoda mi gwiazd, które wylewają hektolitry potu, ciężko pracują po to, by wygrać ten program, w niedziele dają niesamowite show ale i tak nie mają szans na zwycięstwo.. dlaczego? Bo dzięki TVN-owskim układom z niektórymi "gwiazdami" finał już jest ustawiony.. Znajdą się w nim Mucha i Urbańska, przy czym wygra ta pierwsza (na potrzebu serialu w którym gra). A taki Michał Kwiatkowski np. świetnie tańczy, daje niesamowite show i jest przy tym skromnym człowiekiem. Ale jury oceni go słabiej żeby zasugerować widzom na kogo mają głosować.. Do tego występ zawodowej tancerki jako uczestniczki.. Korupcja w TVN-ie! Stacja straciła wiele w moich oczach.

 • ela2

  Oceniono 33 razy 17

  Nie specjalnie lubię Anię,ale jestem pod wrażeniem.Pięknie tańczy i ta Jej spontaniczna radość.Tą swoją radością zaraża wszystkich dookoła.Nawet zaczynam Ją lubić.Chyba będzie moją faworytką :)))

 • yeremi

  Oceniono 24 razy 16

  Finał obstawiony i przewidywalny: Mucha - Urbańska. Mnie osobiście jest przykro, że dzisiaj niżej zjechali moi dwaj ulubieni uczestnicy: Kwiatkowski i Urbaś. Łzawe historyjki pozostałych uczestników robią swoje plus układziki, układziki... Chłopaki nie mają układów w tivi to jest im ciężej ;/

 • aeris

  Oceniono 13 razy 13

  to jak Iga tanczyla to jedno. Ale mnie zastanawia CO ZA STYLISTA mogl ja tak ubrac? Przeciez to wygladalo jakby ktos ja chcial osmieszych.
  jej "taniec" rozsmieszyl mnie do lez, ale jednoczesnie pozostalo poczucie niesmaku, jak ja ubrali. Kwestia jest na ile bylo to celowe dzialanie w celu osmieszenia, bo chyba nie wierzycie, ze stylisci nie wiedza ze mankamenty urody sie UKRYWA a nie EKSPONUJE?

 • lukis

  Oceniono 37 razy 13

  ufff....szkoda mi tej Igi, no ale cóż była najsłabsza! Ania i Rafał wygrają. Są super! hehe xd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX