TzG: Gwiazdy próbują wzruszyć widzów. Wyleciał Marek Kościkiewicz

Łzy i ckliwie historie okazały się ważniejsze niż sam taniec.

W "Tańcu z gwiazdami" walka o sympatię widzów i ich głosy toczy się nie tylko na parkiecie. Duży wpływ na opinię o danej gwieździe ma to, jak zaprezentuje się w filmiku emitowanym na chwilę przed tańcem.

 

W dzisiejszym odcinku kilka gwiazd postanowiło wzruszyć widzów.

 

Iga Wyrwał opowiadała ckliwą historię o tym, jak jej rodzina była biedna, o tym, że nigdy nie nazwie Londynu swoim domem, bo najlepiej czuje się w Polsce oraz o tym, że po zeszłotygodniowym programie odezwał się do niej od dawna nieobecny w jej życiu tata.

 

Nie wiadomo, czy Natasza Urbańska również chciała wzruszyć widzów, czy się pochwalić. W materiale wideo opowiadała o swoim szczęściu i córeczce, którą z dumą pokazywała. W tle było widać też Janusza Józefowicza koszącego trawę i ich duży dom.

 

Poużalać się na nad sobą postanowiła też Ania Mucha, która stwierdziła, że przez całe życie słyszała, że nie ma poczucia rytmu i jest drewnem, a po dopiero zeszłotygodniowym występie została doceniona. To doprowadziło ją aż do łez.

 

Co do występów tanecznych - od Nataszy Urbańskiej lepsze noty jury zebrał Zygmunt Chajzer (!), Michał Kwiatkowski i Ania Mucha. Najmniej punktów otrzymała Iga Wyrwał.

 

Po zsumowaniu not jurorskich i głosów widzów na pierwszym miejscu znalazła się Ania Mucha i Rafał Maserak, a tuż za nią Natasza Urbańska i Jan Kliment. Wiadomo już, że walka w programie będzie toczyć się głównie między tymi dwiema parami.

 

Z programem pożegnał się Marek Kościkiewicz.

Więcej o:
Komentarze (27)
TzG: Gwiazdy próbują wzruszyć widzów. Wyleciał Marek Kościkiewicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sweetsisiunia

  Oceniono 50 razy 40

  to nie zmienia faktu ze POLSCY SIATKARZE są MISTRZAMI EUROPY:)

 • gonzo

  Oceniono 29 razy 25

  Mucha wyglądała wczoraj jak milion dolarów :P Za niesprawiedliwe uważam traktowanie Jędrzejczak. Zatańczyła po prostu fatalnie, co chwila się myląc, a dostała lepsze noty niż np. Kościkiewicz. Ja rozumiem że mistrzyni olimpijska itd. ale grajmy fair...Widać że Galiński z Pavlovic mają już wcześniej wytyczne z produkcji kogo mogą zjechać a kogo nie...

 • hustlazz

  Oceniono 42 razy 18

  mi osobiście najbardziej podobała się Ania Mucha. Sądzę, że jest ona zjawiskiem w tym programie. Wszystcy po niej jechali, że nie umie pewnie tańczyć itd a tutaj pozytywne zaskoczenie. 3mam za nią kciuki.

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 20 razy 16

  Ku mojemu zaskoczeniu najlepszy występ dał wczoraj Michał Kwiatkowski! Taki miły, skromny człowiek a na parkiecie (pomimo kontuzji) pokazał klase! Fajnie tańczyła też Weronika i "Zygi". Te żałosne starania o wzruszenie widzów brzmiały wręcz jak błaganie o głosy, co wzbudziło ogromny niesmak.. Te wszystkie Muchy i Urbańskie są strasznie przereklamowane i sztuczne! Umieją tańczyć, ale ze względu na paskudny charakter patrze na nie nie z podziwem a z politowaniem...

 • zyletta

  Oceniono 25 razy 13

  powinna odpaść urbańska bo jest sztuczna jaj cycki dody

 • ssamarass

  Oceniono 20 razy 12

  Wyrwał "tańczy" jak kłoda - i to w dodatku przyciężkawa. Kościkiewicz odpadł niesłusznie :(

 • askaaaa

  Oceniono 20 razy 10

  wczoraj powinna odpasc Otylia , tanczyla okropnie

 • znowu_ja

  Oceniono 18 razy 10

  Dobrze typowalam, ze pierwszy odpadnie Koscikiewicz

 • lalunia11

  Oceniono 25 razy 9

  kostium jest uszyty z takiego materiału,że uwidacznia wszystkie mankamenty,których u tej tancerki nie ma i nie musi się dziewczyna obawiać że to zjęcie musi Ją peszyć czy za dużo na nim widać,nic tylko pozazdrościć takiej figury

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX