Kto zachwycił w pierwszym odcinku Mam talent?

Czy ktoś, kogo zobaczyliśmy w pierwszym odcinku programu znajdzie się w finale?

Nowa edycja programu "Mam talent" przyniosła występy naprawdę ciekawych, utalentowanych ludzi, śmiesznych, poprawiających humor osobników oraz totalnych kosmitów.

 

Oto mały przegląd tych, którzy na nas zrobili największe wrażenie w pierwszym odcinku show:

Gruszczyńscy

Publiczność i jury do łez rozbawiła para emerytów śpiewających i tańczących. Zdaniem Agnieszki Chylińskiej największym talentem państwa Gruszczyńskich jest ich ogromna radość życia. Jesteśmy ciekawi, co pokażą w kolejnych odcinkach programu.

 

Konrad Czarnowski

Ten nietuzinkowy chłopak zrobił na scenie prawdziwe lalkowe show. Najpierw oglądaliśmy seksownie wijącą się lalkę Britney Spears, później trzy niszczące dekoracje zakonnice. "Jesteś super facet" - skwitowała występ Konrada Chylińska.

 

Duet Grzybki

Dwaj chłopcy: 13-latek i 8-latek od razu podbili serca publiczności i jury. Zaśpiewali piosenkę "My jesteśmy tanie dranie..." i zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami aktorskimi. Czekamy na kolejne występy duetu. Na pewno będą równie zabawne.

 

Mateusz Dembek

Na casting trafił podobno całkiem przypadkiem wracając rano z imprezy. Był brudny i spocony, co było widać. Ale zaśpiewał jak mało kto i wzruszył widownię do łez. Na co dzień Mateusz występuje w Teatrze Roma, ale o dla niego za mało. Nie zdziwimy się, jeśli zobaczymy go w finale programu.  

 

A kto zrobił największe wrażenie na was?

Więcej o:
Komentarze (41)
Kto zachwycił w pierwszym odcinku Mam talent?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • eleonora

  Oceniono 50 razy 38

  facet z akordeonem była znakomity...dla mnie najlepszy!

 • lefebvre

  Oceniono 31 razy 27

  Akordeonista! Geniusz z pasją.

 • cari24

  Oceniono 27 razy 19

  Nie zapominajcie o gościu, który grał na harmonii (czy akordeonie - nie rozrózniam). Zagranie "Czterech pór roku" Vivaldiego na takim instrumencie to prawdziwa sztuka.

 • senioritta19

  Oceniono 24 razy 18

  Mateusz Dembek najlepszy! ma chłopak dar od Boga. Śpiewa nieziemsko. Sasza z ojcem jako akrobaci też byli świetni i ten koleś co grał na akordeonie też był dobry.

 • bigm

  Oceniono 24 razy 18

  mężczyzna z akorseonem najlepszy!

 • clarie

  Oceniono 23 razy 17

  Gruszczyńscy the best! hahah xD ^^

 • herrmenegilda

  Oceniono 17 razy 15

  nadia1234 ale blysnęłaś... Jakiego Bacha? To byla "zima" Vivaldiego...

 • kala3924

  Oceniono 28 razy 14

  A mnie rozbawiła do łez parodia zwycięzców I edycji, grupy 'Mellkart Bal'

 • omajgad

  Oceniono 27 razy 13

  Mateusz Dembek na codzień już od roku nie występuje w Teatrze Roma. Został z niego wyrzucony. Jest to wyjątkowo chamski gó...arz. Niestety znam go osobiście. Występ w Mam Talent był poprawny ale zupełnie nie uzasadniał spazmów pani Foremniak. A swoją drogą to super świadczy o 16-latku, że wraca nad ranem z imprezy brudny i spocony. Jeszcze lepiej świadczy o rodzicach :-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX