Marcinkiewicz ostrzega "Wara od mojego prywatnego życia"!

Jeszcze niedawno publicznie rozmawiali o swojej miłości, sprzedawali się gazetom.

Ślubem Kazimierza Marcinkiewicza i Isabel od kilku dni żyją media. Nie trzeba się temu dziwić. Były premier dla młodszej o kilkadziesiąt lat partnerki porzucił rodzinę. Podobno do zawarcia związku doszło przed urzędnikiem polskiego konsulatu w Barcelonie.

 

Dziennikarz TVN 24 Bogdan Rymanowski znany z programu "Kawa na ławę", zadzwonił do Marcinkiewicza chcąc potwierdzić informacje tabloidu. Początkowy były polityk, a obecnie bankowiec zaczął zwodzić i opowiadać o meczu Polski ze Słowenią. Na koniec dodał:

 

Nie. Nie. Figę. Nauczyłem się nie mówić publicznie o swoich prywatnych sprawach. Na ten temat nie będzie ani słowa. Już nigdy! Wara od mojego prywatnego życia.

 

Jeszcze niedawno para chętnie zgadzała się na każdy występ i korzystała pełną garścią z popularności. W odniesieniu do całej sytuacji wypowiedziała się też Isabel. Na swoim blogu napisała, że skoro coś jest pewne nie trzeba szukać potwierdzenia.

 

Jedna rzecz jest pewna i się jej nie zmieni. Po co jeszcze szukać potwierdzenia? A jak go nie ma to dopisywać jakieś pierdoły, bzdury? Nie rozumiem dlaczego "szpeci" się ważne wydarzenie, poprzez opisywanie go na stronach ogłupiających NIBY gazet - z blogu isabel28.blog.onet.pl.

 

Isabel jak zwykle stylu, który można określić jako lanie wody i krążenie wokół kałuży

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (18)
Marcinkiewicz ostrzega "Wara od mojego prywatnego życia"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • klementyna

  Oceniono 32 razy 24

  Przecież sam to życie upubliczniał. A teraz wara. To jest klasa!

 • pluszbezpluszu

  Oceniono 23 razy 19

  a) trzeba było się nie pach do faktu i super ekspersu czy czego tam jeszcze b) poinformuj pan najpierw sa partnerke ktora o panskim prywatnym zyciu pisze na blogu(ktory jest publiczny jakby pan nie wiedział)o - np kupowaniu sukni slubnej itp.

 • aeris

  Oceniono 28 razy 16

  sam to rozpoczal, to niech teraz ma. Czego on sie spodziewal, upubliczniajac swoja nowa milosc? Blogoslawienstwa?

 • martaw

  Oceniono 23 razy 15

  nie ma to jak wykształcenie i wiedza plotku!! to twoje "sakramentalne tak" aż razi w oczy. sakramentalne to jest wtedy kiedy jest wypowiadane w kościele, bo ślub kościelny to jeden z sakramentów!! w urzędzie to jest po prostu TAK !!!!!!

 • bigbear

  Oceniono 15 razy 13

  Chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że Marcinkiewicz do polityki wszedł z ultrakatolickiwego ugrupowania ZChN. Pewnie kilka lat temu sam podpaliłby stos pod innym politykiem, który postąpiłby tak samo. Najfajniejsze jest w nim to zakłamanie - kiedyś niemalże święty z różańcem w dłoni, wygrażający ludziom żyjącym w wolnych związkach a obecnie - wielbiciel bzykania nastolatek.

 • benq

  Oceniono 17 razy 11

  Janus, slowo "sakramentalne" pochodzi od "sakrament" a sakramenty to dziedzina kosciola, jak wiemy Marcinkiewicz jest rozwodnikiem wiec nie ma szans na "SAKRAMENTALNE" tak, co z wami plotek?naprawde jestescie niedoinformowani

 • jednaona

  Oceniono 16 razy 10

  Wara to Ci dopiero bedzie Kaziu wisieć jak Cie Isabell z kasy wycycka....

 • cosma

  Oceniono 20 razy 6

  Spokojnie ChŁopie , bo ci żyłka pierdząca pęknie !!!

 • azazel.

  Oceniono 30 razy 6

  Żadne 'Wara!', Marcinkiewicz! Dopiero się zacznie bufonie jeden!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX