Zdradzamy wyniki głosowania widzów "Tańca z gwiazdami"! Porażka Rosati!

Na oficjalnej stronie programu znalazłam dokładne wyniki głosowania widzów. Mama Weroniki Rosati przyszła na nagranie show, a telefon zostawiła pewnie w domu. Skąd taki wniosek? 

 

Kasia Skrzynecka wydała wczoraj orędzie do narodu i oświadczyła, że w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" nikt nie odpadnie! Gwiazdy doskonale udawały zaskoczenie i wiwatowały na cześć prowadzącej. Ludzie i tak wysyłali SMS-y na swoją ulubioną parę, ponieważ głosy z pierwszego odcinka będą doliczone do tych z drugiego.

 

Natasza Urbańska może spać spokojnie, ponieważ dostała aż 30% głosów publiczności. Fani Buffo stanęli na wysokości zadania. Nie popisali się politycy zaprzyjaźnieni z klanem Rosatich. Weronika była przedostatnia. Więcej głosów dostał nawet Chajzer i Kwiatkowski. 

 

 

Ranking gwiazd:

 

1) Natasza Urbańska i Jan Kliment - 30.75%

2)  Anna Mucha i Rafał Maserak - 17.01%

3)  Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski - 12.64%

4)  Radosław Majdan i Izabela Janachowska - 7.47%

5) Michał Kwiatkowski i Janja Lesar - 7.31%

6) Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska - 4.36%

7) Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki - 4.14%

8) Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska - 3.7%

9) Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski - 3.49%

10) Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa - 3.45%

11) Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj -  3.43%

12) Piotr Zelt i Anna Głogowska - 2.25%

 

Obyło się bez niespodzianek. Wydaje mi się, że sytuacja na tej liście nie ulegnie zbyt dużej zmianie. W ćwierćfinale znajdą się: Majdan, Jędrzejczak, Urbańska i Mucha. W finale Urbańska przegra pewnie z Muchą. To tylko moje wróżby. 

 

szaza

szaza@g.pl

 

Więcej o:
Komentarze (54)
Zdradzamy wyniki głosowania widzów "Tańca z gwiazdami"! Porażka Rosati!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wagus

  Oceniono 75 razy 45

  Natasza Urbańska - dziewczyna która na scenie zęby zjadła stara się przekonać telewidzów że tak na prawdę nie umie tańczyć. Jest cudowna : piękna, zgrabna, potwornie zdolna, ale drażni mnie, że za wszelką cenę próbuje się przypodobać publiczności - jest w tym jakiś fałsz... chociaż może mi się tylko zdaje?

 • jagi

  Oceniono 34 razy 22

  Dajcie do cholery ludziom szansę!Dlaczego tak stronniczo traktujecie niektórych?(do Plotka)Przecież,ośmieszana przez was Weronika,nie tańczyła źle!Trudno ją porównywać z Nataszą,dla której taniec,to jej żywioł!To tak,jakby przeciętny X,grał w tenisa z Radwańską!

 • pppa19

  Oceniono 84 razy 20

  Kto głosował na Nataszę??? ten jej sztuczny uśmiech.. jak ja jej nie lubię!!!

 • omen483

  Oceniono 31 razy 17

  nie przesadzacie czasem? pierwszy odcinek i już się tak ekscytować? Ludzie wrzućcie na luz. To tylko show, nic nam z tego nie przyjdzie.

 • zyt

  Oceniono 33 razy 15

  no to w II odcinku się zmobilizują a TVN zarobi na smsach:)

 • rafael

  Oceniono 37 razy 11

  Weronika w porównaniu do Igi zatańczyła na 7+. Rewelki nie było (jak dla mnie najfajniejsza jest Muszka) Ale Wyrwał taki fajny kawałek, żwawy i tp. jej partner tak wywijał a ona przymulała troche całośc...

 • alka903

  Oceniono 17 razy 9

  Urbańskiej wcale nie powinna byc w TzG

 • samozwaniec

  Oceniono 29 razy 9

  Wygra Mucha.Polacy nienawidza Urbanskiej za to,ze spi w jednym lozku z Jozefowiczem.Bo sama,pojedynczo,bez mecenasa,juz dalaby sobie rade.Nauczyl ja.Ale dopoki z nim,dopoty ludzie ja beda odrzucali.A Muszka poradzi sobie.Nie jest tak ladna jak utrzymanka wodza.Nie jest tak wytanczona jak matka dzieciatka choreografa.Ale ma klase.Ma glownie dystans do siebie.I drwi sobie z ukladow.

 • lilka_07

  Oceniono 39 razy 9

  Zycze Radkowi dojscia do finału to blachare silikonową szlag trafi bo ten kloc tego nie potrafi połamała by swoje kacze nózki a silikon by wybuch

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX