Chłopak Rutowicz dla Plotka: Jolanta nagrywa płytę! Chce być jak Madonna!

Jola nie da o sobie zapomnieć. Już szykuje wielki powrót.  

 

Jola Rutowicz unika ostatnio lanserskich imprez, bankietów czy muzycznych festiwali. Przygotowuje wielki powrót do show-biznesu. Jej nowy chłopak zdradził nam, że Rutowicz chce nagrać płytę. Gwiazda do tego stopnia zaangażowała się w to przedsięwzięcie, że musiała nawet wyjechać z naszego kraju.


Jola była w Londynie w sprawach zawodowych. Chce nagrać płytę. Tam ma zachodnich producentów i mamy nadzieje, że to wszystko fajnie wyjdzie. Dzwoniła do mnie, bo miała w sklepie pewien dylemat. Zastanawiała się czy kupić pościel w króliczki czy w chomiczki - powiedział Plotkowi Sławek Oborski

 

Wracamy do tematu płyty. Jakie utwory na niej usłyszymy?

 

Będą to bardzo energetyczne i dynamiczne kawałki. Bardzo spodobał jej się ostatnio kawałek Madonny "Celebration". Chce, żeby to było w tym klimacie. Klubowe, wpadające w ucho kawałki - zdradza nam Sławek. 

 

 

Jola nagrywa płytę, a co robi Sławek

 

Nie mogłem z nią pojechać, bo mnie w Warszawie moje sprawy zawodowe trzymają. Mam salon fryzjerski w Warszawie. Fajną książkę zrobiłem ostatnio - "Makijaż fotograficzny". Są tam fryzury mojego autorstwa. To pierwsza z takich publikacji na polskim rynku. Jest tam Edyta Górniak, Joanna Liszowska czy Frytka - mówi Plotkowi Oborski.

 

Oboje zajęci, oboje u szczytu sławy. Może niech lepiej poczekają z tym dzieckiem.  

Więcej o:
Komentarze (56)
Chłopak Rutowicz dla Plotka: Jolanta nagrywa płytę! Chce być jak Madonna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • benq

  Oceniono 25 razy 21

  posciel zdecydowanie w chomiczki

 • askaaaa

  Oceniono 24 razy 20

  z tych dwoch przyglupow to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac

 • izold04

  Oceniono 25 razy 19

  Już słyszę te rymy...w rytmie końskich rżeń..."Króliczki czy chomiczki....Poduszka czy raczej tapety na twarzy puszka...jeszcze pościel....może wpadną goście??? :P"

 • hotbudda

  Oceniono 22 razy 18

  żal dupe ściska .

 • ladyzgaga

  Oceniono 22 razy 16

  Ten facet ma nierówno pod sufitem i to dobrze. Jak Jolka zostanie taką piosenkarką jak Madonna to uważam, że nadejdzie wtedy koniec świata. Ale nie nadejdzie, bo ona jest głupia i pusta, nie ma głosu. Najlepiej zróbcie ich deportację z Polski na Syberię. Więcej o nich nie usłyszymy.

 • ania92

  Oceniono 18 razy 16

  A w konie pościeli nie było?

 • proboscis

  Oceniono 23 razy 15

  Fajnie, Fajne, fajna... Czy oni kiedyś zmądrzeją??? króliczki czy chomiczki- jaka dla nich to różnica- te dwa zwierzęta wyglądają znacznie lepiej niż jola i sławuś razem wzięci, ale co tam- ważne, że mamy z nich ubaw!

 • doma_95

  Oceniono 17 razy 15

  jola zapomniała chyba, że nie umie śpiewać...
  niech się podłączy do kontaktu może ją oświetli.. ;D

 • monika4351

  Oceniono 19 razy 13

  kurcze! Jola wydaje plyte ;PPP Ej to dobre dla bulimiczek ;P jak nie beda mogly wymiotowac (idiotki) to sobie puszcza plyte jolki i juz! To bedzie 2 mandaryna ;P Wszystko bedzie z pleybecku ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX