Która para Tańca z Gwiazdami odpadnie jako pierwsza?

Sondaże mają to do siebie, iż podają przybliżone wyniki. Zanim odpadnie pierwsza para Tańca z Gwiazdami my będziemy już o tym wiedzieć. Głosuj.

 

Czego obawia się najbardziej gwiazda tanecznego show TVN-u? Morderczego treningu, rezygnacji z bankietowej kiełbasy czy kontuzji? Nic z tych rzeczy. Każda gwiazda boi się jednego - ODPAŚĆ JAKO PIERWSZA. Eliminacja w pierwszych odcinkach jest dla gwiazdy nie do strawienia - okazuje się, że ludzie jednak cię nie lubią, gaża za jeden odcinek nie pokryje kredytu na sprzęt AGD a marzenie o sławie legło w gruzach.

 

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że ta edycja aż błyszczy od nazwisk i od barwnych postaci, to możemy by pewni, że ten STRACH przed odpadnięciem na samym początku mobilizuje np. do zaangażowania rodziny w wysyłanie smsów. Postanowiliśmy sprawdzić, kogo też wyrzucilibyście jako pierwszych. 3,2,1.... głosujemy.

 

Wyniki już w niedzielę o godzinie 19:00.

 

Mrock

mrock@g.pl

 

Jutro kobiety będą oglądały pierwszy odcinek 10 edycji show TVN-u. W końcu serwis ciacha.net znalazł aż 10 powodów dla których warto śledzić Ciachową relację na żywo z dzisiajszego odcinka "Tańca z gwiazdami".  Wszystkie powody znajdziecie pod tym linkiem.

 

A co będą robili mężczyźni? Widelec.pl radzi jak przetrwać "Taniec z gwiazdami". Alko-grę znajdziecie pod tym linkiem.

 


 

 

  

 

Która para Tańca z Gwiazdami odpadnie jako pierwsza?
Więcej o:
Komentarze (41)
Która para Tańca z Gwiazdami odpadnie jako pierwsza?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dzierlatka55

  Oceniono 30 razy 24

  odpadnie ten,którego publika nie trawi..a taniec nic tu nie znaczy...Pudzian doszedł do finału :-)))a tańczące z Niego zero....stawiam na Chajzera..nie lubię bubka i tyle :-)))

 • grzegorzs8925

  Oceniono 46 razy 18

  Przecież w pierwszym odcinku 10. edycji Tańca z gwiazdami nikt nieodpadnie;) Więc plotku, masz jakieś niesprawdzone informacje :P

 • ashley221

  Oceniono 27 razy 17

  A mi tam wszystko jedno kto odpadnie bo i tak tego nie oglądam.

 • misieek

  Oceniono 43 razy 11

  Do osób które twierdzą że Iga Wyrwał jest nikim: Nie znacie się, nie wiecie co ona osiągnęła, także nie wypowiadajcie się. Jako jedna z nielicznych Polek pozuje w sesjach zdjęciowych na Wyspach Brytyjskich i w USA. Znalazła się na pierwszym miejscu rankingu "100 Sexiest Topless Babes 2008" magazynu Nuts. TO JEST DOPIERO WYCZYN. Co z tego, że zasłynęła swoim biustem? Czym jak czym, ale jakoś się wysławiła. Będzie twarzą gry " Need For Speed Shift " A to jest też wielkie. Zagrała w komediowym show nadawanym przez brytyjski kanał telewizyjny Channel 4, The Kevin Bishop Show. Będzie w filmie obok Natalie Portman. Kurde, ludzie, porównajcie sobie ją z np. Urbańską czy Muchą albo Majdanem.

 • ladyzgaga

  Oceniono 17 razy 9

  Ja obstawiam między Kościkiewiczem a Chajzerem.

 • wredotka19

  Oceniono 14 razy 8

  Niedługo to juz gwiazdy im sie skoncza i pewnie beda brac sprzataczki z tvn :D

 • justyna0173

  Oceniono 30 razy 8

  N. Urbańska niech odpadnie ona jest profesjonalną tancerką czy wy tego nie rozumiecie !

 • violetus

  Oceniono 20 razy 8

  Nie w pierwszym odcinku, tylko jako pierwsza

 • misieek

  Oceniono 11 razy 7

  Tak, czytałem o niej na wikipedii. No i co z tego? ;d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX