Dlaczego ktoś taki zarabia krocie?

Do tej pory zarobił w tym roku ok. 600 000 zł. A przed nim sezon chałtur i kolejna edycja "Tańca z gwiazdami".

Gąsowski zapewne cieszy się, że właśnie skończyły się wakacje. Z tego powodu na jego konto w banku spłyną kolejne krągłe sumki pieniędzy.

 

Jednak do tej pory też nie mógł narzekać. Według obliczeń "Super Expressu" aktor i konferansjer zarobił w tym roku już 600 000 zł. Zagrał m.in. w dwóch filmach, za które zainkasował w sumie 400 tys. zł. Za prowadzenie 9. edycji "TzG" zgarnął 130 tys. a do tego doliczyć trzeba chałtury, które prowadził Gąs - za każdą z nich bierze ok. 10 tys. zł

 

W najbliższym sezonie Piotr poprowadzi 10. edycję "TzG" oraz zostanie ekspertem programu "Milionerzy". Ciekawe, czy uda mu się dobić do miliona złotych na koncie. Zważywszy na to, że    na pewno będzie też prowadził kolejne chałtury...

 

Ani to przystojne, ani dowcipne. Zastanawiamy się więc, dlaczego zarabia aż tyle. Ale nie żałujemy nikomu. Niech mu będzie.

 

 


 

Więcej o:
Komentarze (12)
Dlaczego ktoś taki zarabia krocie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meg77

  Oceniono 20 razy 6

  A dlaczego ktos taki jak wy redaguje plotka? Ani inteligentne, ani jakoś specjalnie dowcipne toto, ani pisać poprawnie nie umie, od byków, które robicie oczy nieraz pękają:-/ Nieraz newsy wyglądają jakby je gimnazjalista na przerwie redagował /choć kumaty gimnazjalista pewnie by z większym biglem pisał/. A też kase bierzecie za odwalanie totalnej chałtury.I wy mielibyście komuś żałować, albo nie żałować? Takie nic? Bez jaj:-/

 • szybka_szajbka

  Oceniono 10 razy 6

  "Ani to przystojne, ani dowcipne." - pewnie dlatego. Bo przy nim NAWET Skrzynecka lepiej wygląda... Dla przeciwwagi

 • takete20000

  Oceniono 11 razy 5

  Pytający niechaj puknie się w głowę. Istnieje coś takiego jak popyt i podaż. Jeśli na tego pana jest popyt to jest i podaż. Dopóki ludziska chcą go oglądać i/lub słuchać, to daj mu Panie Boże zdrowie i dużo pieniędzy. Widocznie komuś się ten pan podoba i dlatego właśnie zarabia.

 • ania92

  Oceniono 7 razy 3

  Ja go strasznie nie lubię i bardo działa mi na nerwy. Udaje śmiesznego, a w rzeczywistości jest żenujący.

 • megaxs

  Oceniono 3 razy 3

  No właśnie? Może sprzedał duszę diabłu???? :P

 • noni

  Oceniono 4 razy 2

  Miał szczęście. Coś w myśl zasady: trafiło sie ślepiej kurze ziarno i pan to wykorzystuje i dziobie i dziobie. Jego prawo. Ma szansę, to korzysta. Mnie to nie przeszkadza, bo nie oglądam tv.

 • anna

  Oceniono 6 razy 2

  Watpie, ze na tego pana jest popyt. Jest po prostu po znajomosci, lub innym czynniku wpie..ony do TV. Ta opuchnieta morda i podkowy pod oczami mowia o wszystkim.
  Ten pan jest oblesniakiem najwyzszego kalibru tfu, tfu oblesniaku i jeszcze raz TFU!

 • pluszbezpluszu

  Oceniono 3 razy 1

  tzw. zapchaj dziura

 • annawlocl25

  Oceniono 3 razy 1

  paskudnie wygląda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX