HOT

Egurrola lubi zaszaleć z tancerkami

2009-08-25
A A A Drukuj
KAPIF.PL/KAPIF

Agustin Egurrola to perfekcjonista, dla niego każde miejsce i czas są dobre na dopracowanie tańca. Tak samo było w Sopocie, gdzie choreograf pilnował aby wszystko na festiwalowej scenie wyglądało perfekcyjnie.

 

Po skończonej pracy, gdy wszyscy mieli przerwę on dalej szlifował kroki razem ze swoimi uczennicami. Paparazzi "Super Expressu" przyłapali Agustina podczas morderczej zabawy w jednym z sopockich klubów. Juror "You can dance" zakończył zabawę dopiero o 5 nad ranem, po 6 godzinach morderczej pracy na parkiecie.

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (7)

  • jagi

    Oceniono 14 razy 2

    Przesympatyczny,przemiły,ujmujący ,przystojny,...na dodatek rewelacyjnie tańczy!Jak tu nie zazdrościć takiego faceta?????

  • pazdzioch

    Oceniono 9 razy 7

    anna a co ma piernik do wiatraka?:/ widocznie lubi brode i wasy!

  • anna

    Oceniono 18 razy -6

    Jak jest takim perfekcjonista, to dlaczego ukrywa sie pod wasami i broda? Czyzby mial jakies kompleksy np. kompleks malej dolnej zuchwy, co oznacza niepewnosc siebie i lekiem przed byciem samym soba?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX