Pierwsze prace gwiazd!

Zanim stali się sławni i uwielbiani, zanim zaczęli zarabiać miliony, wykonywali różne dziwne zawody. Sprawdź, kto sprzedawał cebulę, a kto chodził po ulicy w stroju kurczaka.

Mylą się Ci, którzy sądzą, że świetnie zarabiające dziś gwiazdy, były bogate od zawsze. Trudna sytuacja finansowa sprawiła, że znani i lubiani w młodości imali się różnych zajęć.

 

Gdzie pracowały kiedyś gwiazdy?

 


 
   
Brad wielki kurczak Pitt
 Naga kelnerka z cukierni
Jako młody chłopak postanowił wyjechać do Hollywood i tam uczyć się aktorstwa. By zarobić na lekcje, Brad podjął pracę jako kierowca. Miał też drugą, dużo ciekawszą pracę - ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował na ulicy sieć restauracji El Pollo Loco. Pewnie wyda się to dziwne, ale to właśnie ta praca pomogła Bradowi zrobić karierę w Hollywood. Łowczyni młodych talentów pod dziwacznym strojem dostrzegła dobrze zapowiadającego się aktora, któremu zostawiła swoją wizytówkę. Wkrótce Pitt zagrał w reklamie spodni Levi's. Dzięki niej zwrócili na niego uwagę hollywoodzcy producenci... Dalszy ciąg tej historii już znacie - Brad Pitt stał się popularnym, świetnie zarabiającym aktorem.
 Kiedy w latach siedemdziesiątych Madonna rzuciła szkołę i wyjechała do Nowego Jorku, zamieszkała u poznanego na ulicy chłopaka. Chciała robić karierę jako tancerka. Jednak by się utrzymać, musiała zacząć pracę w cukierni Dunkin' Donuts, gdzie serwowała ludziom ciastka. Zarobione tu pieniądze wystarczały zaledwie na opłacenie najtańszego pokoju. W związku z tym Madonna imała się dorywczych zajęć - m.in. pozowała nago do zdjęć i zagrała w niskobudżetowym horrorze "A Certain Sacrifice". Film trafił do dystrybucji dopiero wtedy, gdy Madonna była już sławna.  
   

 
   
Najseksowniejszy klaun Wiśnia pakował cebulę
Kolorowy strój, peruka i malunki na twarzy. Nie, nie - Hugh wcale nie pracował jako drag queen. W 1988 zatrudnił się w jednym z cyrków, w którym był... klaunem. Po latach aktor przyznał, że kochał tę pracę, bo uwielbia bawić ludzi. Nie przeszkadzało mu nawet to, że za godzinę dostawał tylko 20 dolarów. I kto by pomyślał, że parę lat później występujący na arenie klaun zostanie uznany za najseksowniejszego mężczyznę na świecie?
 Zanim stał się sławny, starał się zrobić karierę jako biznesmen. Jej początki miały miejsce w hurtowni cebuli, gdzie Michał Wiśniewski pakował warzywa w kontenery i wysyłał za granicę. Zajmował się też produkcją plastikowych kart, z których tworzono m.in. karty bankomatowe. Później wraz z Jackiem Łągwą zorganizował pierwszą w Polsce imprezę karaoke. Wtedy też powstał zespół Ich Troje...
   

 
   
Niańczyła dziecko Kukulskiej Handlował na stadionie
To nawet zabawne. Kiedyś Maja była fanką Natalii. Jeździła na koncerty i działała w fan klubie. Udało jej się nawet zaprzyjaźnić z gwiazdą. Kiedy przyjechała na studia do Warszawy, Natalia postanowiła jej pomóc. Zaprosiła ją do swojego domu i zatrudniła jako nianię swojego małego dziecka. Maja przez rok mieszkała w domu Natalii. Podobno to właśnie Kukulska załatwiła Sablewskiej pracę w wytwórni Universal. Zaczynała od parzenia herbaty, a dziś promuje produkt o nazwie "Doda". Właściwie możnaby powiedzieć, że kiedyś Majka była nianią dziecka Natalii Kukulskiej, dziś natomiast jest nianią Rabczewskiej.   
 Tomasz Karolak w młodości imał się wielu bardzo różnych zajęć. Handlował na Stadionie Dziesięciolecia ciuchami i obrotomierzami do Simsona. Pracował też na budowach i w tartakach. W okresie studiów przez rok dorabiał sobie jako ochroniarz na osiedlu. Ponoć było to strasznie nudne zajęcie. Aktor przyznaje dziś, że doświadczenia z każdego z tych zawodów przydały mu się w czasie pracy nad rolami filmowymi.
   

  
   
Śpiewała na weselach
  
W domu Doroty Gardias nie przelewało się. Kiedy jej rodzice stracili pracę, wraz z braćmi postanowiła im pomóc. Chłopaki organizowali dyskoteki w szkołach, a Dorota razem ojcem zaczęła jeździć po weselach. On grał, ona śpiewała.
- Brałam udział w konkursach piękności, chodziłam po wybiegach, śpiewałam w zespolo w Hrubieszowie. Z tego utrzymywałam się jako studentka. Dziś zastanawiam się, jak dawałam radę - powiedziała pogodynka w wywiadzie dla "Vivy!"
  

Madonna jako kelnerka w cukierni czy Brad Pitt jako maskotka kurczak - dziś ciężko jest nam to sobie wyobrazić. Kiedy jednak dowiadujemy się, że największe gwiazdy zarabiały kiedyś w ten sposób, zyskują one w naszych oczach. Nawet jeśli któryś zawód wydaje się nam śmieszny, to trzeba pamiętać, że... żadna praca nie hańbi.   

Więcej o:
Komentarze (18)
Pierwsze prace gwiazd!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 30 razy 30

  A Maja od kiedy jest gwiazdą, Plotku? Zauważyliście, że prawie w każdym poście musi być o kimś ze środowiska Dody? Jak nie ona, to Nergal, to znów Sablewska albo Majdan. No tragedia!

 • czarnaowca

  Oceniono 38 razy 30

  A co to za gwiazda Maja Sablewska???
  Może i jest dobrym managerem, ale napewno nie gwiazda ;) he he

 • tom

  Oceniono 27 razy 19

  "Chłopacy organizowali..."??!! na na litość boską kto pisze ten artykuł???jacy chłopacy??co to ma być?!!!

 • proboscis

  Oceniono 29 razy 17

  Jedna praca jednak hańbi...

 • andziadoda16

  Oceniono 24 razy 14

  Sablewska nie jest gwiazdą zacznijmy od tego.

 • jadzka

  Oceniono 16 razy 12

  co się stało że w tym rankingu zabrakło "wielkiej gwiazdy" Kupichy z PEDOfeela!!?? he he

 • meg77

  Oceniono 20 razy 12

  Sablewska to ma z mediami już tak dobre układy, że nie tylko newsami z d... podtrzymują gasnącą sławę Dody, ale nawet z niej samej robią "gfiazdę". Śmieszne.

 • agresja

  Oceniono 13 razy 11

  No prosze, po niektórych to bym sie nie spodziewała ;) .....

 • patatajka

  Oceniono 17 razy 11

  acha, jest taka jedna praca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX