Doda przekazała Kościołowi aż 110 tysięcy złotych!

Obraziła autorów Biblii, ale pieniądze na konta dwóch kościołów wpłaciła. Gdzie tu logika? 

Doda ma w mediach wizerunek wulgarnej i kontrowersyjnej artystki. Okazuje się, że poza sceną artystka jest empatyczna i szczodra. Pomaga przyjacielowi walczącemu z rakiem i wspiera finansowo różne Kościoły. Jak dowiedziało się "Na żywo", artystka dwa lata temu przekazała 60 tysięcy złotych na Kościół w Ładzinie.

 

Rok później przelała 50 tysięcy złotych na konto parafii pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Borzysławcu. Proboszcz parafii nie chciał potwierdzić, że dostał darowiznę od Dody. Wcale mu się nie dziwimy. Kilku księży powiedziało "Na żywo", że od tej pani nie przyjęliby ani grosza. W końcu w wywiadzie powiedziała, że Biblię "spisał ktoś napruty winem i palący jakieś zioła". 

Więcej o:
Komentarze (50)
Doda przekazała Kościołowi aż 110 tysięcy złotych!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • patsy

  Oceniono 28 razy 18

  To sie nazywa i panu bogu s3wieczke i diablu ogarek. Kosmos obludy, badz schizofrenia! Kosciol przyjmie wszystko i od kazdego! Tylko dawajcie, dawajcie, dawajcie!

 • paula_mjfan

  Oceniono 25 razy 15

  Nie dalabym tyle w zyciu na kosciol ... wg kosciol nie kojarzy mi sie z bogiem ... dzis stal sie komersja i sposobem na biznes ... ;/ wole sie mkodlic w domu ... ;/ Ale jak chce sie podlizac zeby obejsc sprawiedliwosc to tak jest ^^

 • sansa

  Oceniono 27 razy 15

  Nawet jeśli przekazała te pieniądze dwa lata temu, to wtedy jeszcze nie była pod wpływem Narwala. Ale nie przekazała, bo proboszczowie w wywiadach zdementowali tę informację.

 • czirimbolo

  Oceniono 34 razy 14

  doda zawsze pomaga !w przeciwieństwie do Steszkoskiej wystąpiła dla chorych dzieci a tamta miała w dupie !!a akcja z biblią to tylko prowokacja więc wielki dym o nic..

 • plepla

  Oceniono 22 razy 14

  Plotek nie pisz bzdur.Z tymi darowiznami to lipa.

 • gatta66

  Oceniono 24 razy 12

  Jak znam księży, przyjęliby i to ochoczo, a następnie wyparli po stokroć. Jeżeli chodzi o panią Dodę, przyjęliby też od niej również co innego, a następnie wyparli się po tysiąckroć i wcale by ich nie obchodziło, co ona też ma do powiedzenia w sprawie Biblii.

 • tomtomtom

  Oceniono 23 razy 11

  kolejna bzdura wymyslona przez media.

 • fairyboy

  Oceniono 22 razy 10

  d. robi co jej pani od wizerunku powie ;) ile dody jest w dodzie ?

 • patsy

  Oceniono 20 razy 10

  W Ladzinie parafia nie otrzymala ani grosza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX