Wzruszona Madonna, zachwyceni fani! Jak było?

Najwierniejsi fani koczowali na lotnisku już od piątku. Walka o miejsca pod barierkami była długa i zacięta. Warto było pójść na koncert? Przeczytaj o naszych wrażeniach.

Weszła na scenę o 21.23. Zeszła z niej dwie godziny później. Choć nie było bisów, fani nie żałowali ani jednej złotówki wydanej na ten koncert. My też nie żałowaliśmy. Teraz możemy podzielić się swoimi wrażeniami na temat koncertu.

 

Czy warto było pójść?

 

Zdecydowanie tak. Plus dla Madonny oraz jej ekipy za profesjonalne przygotowanie koncertu. To było show przypominające bardziej musical niż koncert. Na scenie znalazła się m.in. limuzyna czy tron królowej. Madonna przebierała się kilka razy, śpiewała, tańczyła i całowała z tancerkami. 

 

Co zaśpiewała? Od "Holiday" przez "La isla bonita" aż po "Music". Plotek był pod wrażeniem jej formy i kondycji ( w końcu ma 51 lat!). To było przedstawienie dopięte na ostatni guzik, w którym wszystko działało się jak w zegarku. Zresztą nawet kilkuminutowe przerwy potrzebne Madonnie na przebranie się były fantastycznie wykorzystywane przez jej tancerzy.

 

Największe zaskoczenie?

 

Gdy Madonna chciała wykonać utwór "You must love me", fani zaczęli śpiewać jej "Sto lat". Ludzie pod sceną nie mogli synchronizować się z tymi z tyłu i w końcu skończyło się na tym, że jedni śpiewali "Sto lat", a drudzy "Happy birthday". Madonna podziękowała za ich śpiew i powiedziała parę słów o transparencie z napisem "You change my life" oraz tysiącu białych serduszek przygotowanych przez fanów specjalnie na jej koncert.

Gdy gram koncert, widzę wasze uśmiechy i czuję miłość, to wy zmieniacie moje życie. To najlepszy prezent urodzinowy jaki kiedykolwiek dostałam! - powiedziała Madonna.

Warto zauważyć, że pod koniec koncertu Madonna zeszła do ludzi stojących pod sceną! Dla najwierniejszych fanów artystki było to z pewnością niezapomniane przeżycie.

 


Śmieszny moment?

 

Jeden z fanów na swoim białym serduszku miał napisane - "Adopt me".

 

Skandaliczny moment?

 

Brak. Obyło się bez obrażania uczuć religijnych katolików. Nie było żadnych dwuznacznych gestów, ani wieszania się na krzyżu. Madonna całowała się na scenie z dwiema tancerkami, ale co to za skandal?

  

Bonus:

 

Madonna po raz kolejny oddała hołd Michaelowi Jacksonowi. Na scenie zaprezentował się tancerz ubrany jak Król Popu. W tle leciało "Billie Jean". Madonna powiedziała, że Michael był jednym z największych artystów na świecie.

 

Byliście na koncercie Madonny? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

 

Więcej o:
Komentarze (61)
Wzruszona Madonna, zachwyceni fani! Jak było?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 215 razy 79

  SONDAŻ: Komu podobał się koncert Madonny? Jeżeli bardzo Ci się podobał, to daj plusa, a jak nie - minusa. Zapraszam wszystkich do głosowania (przynajmniej 150 głosów)

 • sansa

  Oceniono 72 razy 56

  Nie zawalił się świat, nie trafił szlag kościoła w Polsce, Madonna-wokalistka nie zdetronizowała Madonny, której święto było wczoraj. I po było robić ten cały hałas i wstyd?

 • musicm

  Oceniono 53 razy 39

  W telewizji same głosy krytyki... cieszę się jednak, że taka persona jak Madonna przyleciała, zaśpiewała, zatańczyła, zaczarowała i odleciała :)

 • sam

  Oceniono 51 razy 33

  Byłem pod sceną. Pierwszy raz na koncercie Madonny i nie żałuję. Wspaniałe show i naprawdę perfekcyjnie wykonane. Serduszka naprawdę były świetne. Tym co marudzą i twierdzą,że koncert był słaby zalecam najpierw zapoznanie się z wydanymi na DVD trasami piosenkarki. Tam nie ma miejsca na spontan. Najlepszy koncert roku !!! Warto było przebyć kilkaset kilometrów i zobaczyć Madonnę z bliska.

 • agusiasweet

  Oceniono 44 razy 30

  może i nie byłam ale widze że ona jest królową popu ** a to że oddała hołd królowi do naprawde wywołuje szacunek :)

 • ashley221

  Oceniono 41 razy 29

  Musiał być super koncert :)

 • hania

  Oceniono 31 razy 25

  Było naprawde bardzo bardzo fajnie. Cieszę się że mogłam być na tym koncercie :) Madonna dziekuje

 • chaniqa

  Oceniono 34 razy 24

  a ja byłam i zgadzam sie było super . Madonna udowodniła że jest królową

 • katerina

  Oceniono 50 razy 24

  Poza tym było bardzo spokojnie, jeżeli chodzi o publiczność, była świetna organizacja koncertu. Bez biletu mucha się nie prześlizgnęła. Publiczność reagowała bardzo spontanicznie, żywiołowo i sczerze. Widziałam wielu młodych ludzi tak wystrojonych jakby szli na galę w jakimś szcownym gmachu, pewnie z szacunku dla Madonny. Z rozmów, która sama przeprowadziłam z ludźmi oraz z rozmów podsłuchanych, smiem twierdzić, że zdecydowana większość obecnych na koncercie, to ludzie reprezentujący wysoki poziom kultury i inteligentni. Nie jest jednak tak jak na Plotku. Po prostu chyba Ci najgorzej komentujący, sfrustrowani na maksa Internauci i niskim morale i IQ nie chodzą na koncerty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX