Ryszard Nowak: Madonnę trzeba podziwiać! To artystka

Nowak walczy z Nergalem i Dodą, ale Madonnę podziwia za twórczość. Ma rację?

 

Koncert Madonny się odbędzie. Czy chcą tego polscy przeciwnicy artystki, czy nie. Jest zgoda od straży pożarnej, jest chęć ze strony większości Polaków. Trudno będzie zatem zagłuszyć koncert modlitwą, okrzykami czy przyćmić palącymi się zniczami. Kościół odciął się stanowczo od tego problemu, prosząc wiernych o uciszenie sprzeciwu, który robi tylko dodatkową reklamę koncertowi.

 

Ryszard Nowak, który przez wiele lat walczył z Nergalem, a ostatnio wziął się za Dodę, przyznał, że PODZIWIA MADONNĘ!

Nie mam nic do Madonny. Madonnę trzeba podziwiać, bo jest artystką a, nie satanistką. Ona jest skandalistką, a ja lubię muzykę skandalistek.

Zapytany na czym polega w takim razie różnica między skandalistką Madonną, a skandalistką Dodą, powiedział:

Muzyk powinien prowokować, a nie wywoływać agresję. Doda złamała prawo, a Madonna nie. Madonna jest wybitną artystką światową, stworzyła ponad 20 hitów, a Doda to gwiazdka... jeżeli Madonna złamie prawo a ktoś mnie o tym poinformuję zajmę się tym.
Więcej o:
Komentarze (31)
Ryszard Nowak: Madonnę trzeba podziwiać! To artystka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jadzka

  Oceniono 23 razy 15

  gość ma 100% racji nie lubie madonny ale doda nie dorasta jej do pięt

 • ben_oni

  Oceniono 22 razy 12

  Ludzie, o czym wy mówicie?? Komentujecie... czy pan Nowak ma rację czy nie ma jej w temacie "artyzmu" Dody i Madonny?? A kimże jest pan Nowak?? Krytykiem muzycznym?? G... mnie obchodzi co ten koleś myśli o Madonnie i Dodzie. To jego prywatna sprawa, ocena laika, "zwykłego" słuchacza. Pytanie tylko, po co się wypowiada w mediach na ten temat? Komu i do czego to potrzebne, dowiedzieć się, czy jakiś pan Nowak uważa Madonnę za wielką artystkę czy nie.

 • ze

  Oceniono 15 razy 11

  Przeczytane na blogu "Kim jest Ryszard Nowak?
  Były poseł Unii Pracy, z tejże usunięty, twórca Komitetu Obony Przed Sektami. Zasłynął paranoicznymi twierdzeniami o dziesiętkach tysięcy aktywnych satanistów, działaniu w Polsce Najwyższej Prawdy Soko Asahary i podobnymi. Człowiek bez wąpienia ierpiący na zburzenia psychiczne. U as zamiastleczenia jest uznawany przezMSWiA za eksperta, pomimo krytyki jego działań nawet ze strony ośdroków koscielnych.
  Obecnieten psychopata postanowił stworzyć listę internatowcyh satnistów co ciekawsze adrsami Ip. tu warto sprawdzić czy takie działanie jest legalne."

 • lucas

  Oceniono 12 razy 10

  Oczywiste jest że, nie da się porównywać Madonny z Dodą, to jakby porównywać Cadillaca z Małym Fiatem :)

 • vulgarmadzia

  Oceniono 14 razy 8

  Żeby tylko mohery z czymś nie wyskoczyły..

 • musicm

  Oceniono 16 razy 8

  Nie porównujmy Madonny do Dody bo przepaść między nimi jest ogromna. Madonna ma już wszystko co w show biznesie można mieć, a Doda jest rozpoznawana tylko w Polsce oczywiście życzę jej żeby zrobiła karierę niczym Królowa ale ona w ogóle się nie stara...

 • wibrator

  Oceniono 17 razy 7

  Kto to jest Ryszard Nowak?? I dlaczego stał się ostatnio głównym komentatorem wyczynów celebrytów?

 • ze

  Oceniono 11 razy 5

  KTO TO JEST ?!?!?!?

 • darkside91

  Oceniono 13 razy 5

  dobrze o Dodzie powiedzial. o Madonnie zreszta tez.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX