Podsumowanie tygodnia - kogo chwalimy, kogo ganimy?

Mandaryna wraca do show-biznesu, program Cichopek wylatuje z ramówki Polsatu, a Steczkowska rezygnuje z programu "Divy" i możliwości mieszkania z Dodą pod jednym dachem. Co działo się w ostatnim tygodniu?

Oto nasze subiektywne podsumowanie tygodnia:

 

Wydarzenie tygodnia: Sopot Hit Festiwal

 

Pierwszy dzień festiwalu okazał się bardzo ciekawy. Doda zaprezentowała efektowne show zainspirowane (skopiowane?!) koncertami Christiny Aguilery i Britney Spears. Polskim Hitem Lata 2009 została piosenka Ewy Farny "Cicho".

Przeczytaj naszą relację z konkursu!

Zagranicznym Hitem został utwór Katerine "Ayo Technology". 

 

 

 

Bohater tygodnia: Straż Pożarna. O co chodzi? W środę okazało się, że koncert Madonny może się nie odbyć, ponieważ dokumentacja, którą otrzymała straż pożarna była niepełna i nieprawidłowa. Fani wstrzymali oddech, ale całe szczęście w piątek okazało się, że organizatorzy dostarczyli straży poprawioną dokumentację. Uspokajamy - koncert odbędzie się. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Antybohater tygodnia: Edyta Górniak. Za dużo i za często pojawia się w różnych mediach. Wyskakuje z naszej lodówki częściej niż Doda. Udziela głupich wywiadów i traktuje redakcje gazet jak konfesjonał. Wszyscy mają jej już powoli dość. Nawet fani wściekli się na nią , gdy nagle odwołała swój występ na festiwalu w Sopocie. Oni kupili bilety, żeby zobaczyć jej recital, a oni wystawiła ich do wiatru. Pewnie woli imprezować z Kasią Sowińską

 

 

Cytat tygodnia: Doda i jej wywody na temat  "Biblii".

 

Jeżeli chodzi o Biblię, to są tam super, zajebiste przykazania, jakieś historie, które budują w dzieciach system wartości, chęć bycia dobrym człowiekiem, natomiast ciężko mi wierzyć w coś, co nie ma przełożenia na rzeczywistość, bo gdzie w tej Biblii są dinozaury? Jest siedem dni stworzenia świata i nie ma dinozaurów. To mi się kłóci - powiedziała Doda w wywiadzie dla portalu dziennik.pl

 

Dobre wiadomości:

Penelope Cruz jest w czwartym miesiącu ciąży. Teraz już wiemy, czemu rzuciła palenie.

 

Kasia Cichopek straciła program. Polsat zdecydował zdjąć z anteny program "Gra w ciemno", ponieważ miał on bardzo słabą oglądalność. Plotek się cieszy, ponieważ Kasi będzie mniej w telewizji. Kolejna dobra wiadomość: Kasia zniknie z obsady serialu "Tancerze". Żeby nie było zbyt idealnie to teraz...

 

Złe wiadomości:

Justyna Steczkowska nie zniknie z show-biznesu. Piosenkarka na swojej oficjalnej stronie internetowej napisała, że informacje o rzekomym zakończeniu przez nią kariery muzycznej są wyssane z palca. Przy okazji przyznała, że nie weźmie udziału w programie "Divy", ponieważ nie chce mieszkać pod jednym dachem z Dodą. Woli spędzać czas z dziećmi. Doda pewnie żałuje...

 

 

Mandaryna wraca na scenę. Piosenkarka wydała już trzeci studyjny album. Okładka nowoczesna, piosenki na światowym poziomie tylko słaby wokal całkowicie psuje efekt. Słuchając fragmentów jej koncertów czujemy się jak w pubie na konkursie karaoke. Z tą różnią, że nawet tam lepiej śpiewają. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Podsumowanie tygodnia - kogo chwalimy, kogo ganimy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 34 razy 20

  Ganimy Dodę.

 • ann280

  Oceniono 21 razy 19

  Drogi plotku!!! Ten pseudo program Kasi Cichopek nazywała się Gra wstępna a nie Gra w ciemno!!! Grę w ciemno prowadził Ibisz!!

 • olka122

  Oceniono 28 razy 18

  Ewie gratuluje... Mandaryny jeszcze nie słyszałam na nowej płycie więc sie nie będę wypowiadać... Cichopek pewnie i tak dostanie jakiś inny program w Polsacie czy coś...Justyna Steczkowska mi tak w ogóle nie przeszkadza więc niech sobie śpiewa;)

 • ladyzgaga

  Oceniono 32 razy 18

  "Plotek" jest po prostu bezczelny. Cieszy się z czyjegoś nieszczęścia, tj. że Cichopkowa straciła program, a niedobrą wiadomością jest fakt, że Justyna S. nie zniknie z show-biznesu. Ciekawe, czy w dobrych czy w złych wiadomościach umieścilibyście to: "Doda kończy z show biznesem". Chyba redakcja by się popłakała.

 • delicja

  Oceniono 6 razy 4

  U mnie:
  + Ewa Farna, Madonna - jej koncert, sukces Andrzeja Grabowskiego
  - Edyta Górniak, Mandaryna

 • wero0nika

  Oceniono 7 razy 3

  Tak jakby wydaje mi się, że Plotek jest chamski! Cieszyć się, że ktoś traci prace ?! No sorry !

 • proboscis

  Oceniono 19 razy 3

  najlepsze są dobrte i złe wiadomościZ: dobra wiadomość:Kasia Cichopek straciła program, zła : Justyna Steczkowska nie zniknie z show-biznesu i Mandaryna wraca na scenę świetne!

 • moonwalkerka

  Oceniono 2 razy 2

  Oh no... Mandaryna precz ze sceny.!

 • fankakaterine

  0

  Katerine gratuluje
  SUPER

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX