Będzie playback podczas konkursu w Sopocie!

Jak dowiedział się Plotek, z pełnym playbackiem wspomogą się dziś Stachursky i GrooveBusterz. Czy moglibyśmy spodziewać się czegoś innego po takich artystach?

Jak dowiedział się Plotek, w trakcie dzisiejszego konkursu na Polski Hit Lata podczas Sopot Hit Festiwal nie wszyscy artyści zachowają się fair i zaśpiewają na żywo. Regulamin nie zabronił występów z playbacku i fakt ten postanowił wykorzystać m.in. Stachursky i zespół GrooveBusterz.

 

Jak twierdzi nasz informator, Stachursky zupełnie nie przejmuje się tym, że nie śpiewa na żywo. Na próbach trzymał nawet mikrofon z dala od twarzy. Natomiast puszczane z playbacku wokale członków GrooveBusterz są tak mocno przefiltrowane, że bardzo łatwo będzie spostrzec, że wokalistka nie śpiewa na żywo.

 

Cała sytuacja jest dość niesprawiedliwa i krzywdząca dla pozostałych uczestników konkursu. Szanse stają się nierówne, ale widzów raczej nie da się oszukać - każdy z nas odróżni wokal z playbacku od tego na żywo.

 

Naszym zdaniem playback jest oznaką braku szacunku dla widzów festiwalu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do dyskusji na Forum Plotka!

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Będzie playback podczas konkursu w Sopocie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • salma

  Oceniono 36 razy 32

  no nistety drogi plotku i wszyscy,ktorzy zechcecie przeczytac moj komentarz,ale tak to juz jest z naszymi gwiazdkami. Przeciez nagrania są po to zeby sluchacze mogli sluchac ich na okraglo,kiedy nie ma mpzliwosci zeby piosenkarz specjalnie dla nich zaspiewal!! A to juz jest co najmniej bezczelne kiedy gwiazdka wychodzi na koncercie lub festiwalu i rusza wargami do puszczonego nagrania, taki ,,artysta'' naprawde sie nie ceni i mowiac brzydko robi swoich fanow w ch..., biorac pozniej ciezkie pieniadze za ,,odspiewanie piosenki''. To jest po prostu zalosne...zgadzacie sie ze mna???

 • ashley221

  Oceniono 28 razy 24

  To po prostu ŻAL. Wszyscy powinni śpiewać na żywo. To nie fair.

 • chujumuju

  Oceniono 31 razy 21

  fakac tych wszystkich pseudoartystow. glosu ani talentu za grosz, cala kariera dzieki komputerowi - vide madaryna. smiech na sali.

 • leave_me_alone

  Oceniono 26 razy 20

  a czego można się spodziewać po takich 'gwiazdach' ?!

 • rewizjon

  Oceniono 28 razy 18

  a kiedy te wieśniaki z grov spiewali na zywo???? chyba w innym wciel;eniu!!!!!!!!!!

 • keysy

  Oceniono 24 razy 16

  ten grooveebusters to totalny niewypał.Ta dmuchana lala i ten jej alfonsinio nie wiem jak się na scenie znaleźli.
  Jakby mogła to najchętniej d*pę, by pokazała a nie talent.
  Sądzę ,że Stachursky to niezły wokalista, więc nie rozumiem czemu wybiera playback. Ale nieważne czy to zespół, który ze śpiewaniem ma niewiele wspólnego czy wokalista ,którego stać na wiele ...
  Uważam, że jak jeden mąż i żona powinni zostać zdyskwalifikowani.
  Dziękuję ...

 • marta3

  Oceniono 19 razy 15

  Jestem pewna że PIN będzie spiewał i grał na żywo, zawsze graja na żywo, nawet gdy regulamin przewiduje playback to oni

 • antydoda

  Oceniono 25 razy 15

  Doda zrobi takie szoł, że spadnie ze sceny :(.

 • domin33

  Oceniono 16 razy 14

  To było straszne! Prowadzący, kabaret i wszyscy pozorujacy śpiewanie i granie(playback lub półplayback). Nawet chórowi od Rubika nie chcialo sie udawać, tylko na całego odsuwali mikrofony, as on klikał w klawiaturę dla jaj. Ale CHAŁA I KICZ W PAŃSTWOWEJ TELEWIZJI. TEGO NIE DA SIĘ SŁUCHAĆ i OGLĄDAĆ RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX