Najbardziej chamskie odzywki gwiazd i polityków

Rasizm, antysemityzm, seksizm, obrażenie, wylewanie pomyj. Kto do kogo i za co?

W tym zacnym gronie są "gwiazdy" z pierwszych stron aktorzy, piosenkarki, showmani, miejsce znalazła się nawet dla kilku polityków. Wszystkich ich łączy jedno chamstwo. Ranking nie ma pierwszego miejsca, ciężko rozstrzygnąć która odzywka jest najgorsza. Mel Gibson przeszedł płynnie od kariery aktorskiej do reżyserskiej. W jednej chwili przekreślił swój cały dorobek i zniszczył wizerunek fajnego gościa. Policja zatrzymała go za przekroczenie prędkości, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Nadmiar promili podziałał na niego w dziwny sposób, przeobraził się w antysemitę:

 

"Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie", oraz "Jesteś Żydem?" (Gibson do funkcjonariusza, który dokonywał zatrzymania).

 

 

 

 

Dorota Rabczewska jest mistrzynią ciętej riposty. Kilkakrotnie przekroczył granicę dobrego smaku.

Hej Saleta, ciągnij fleta! (Doda do Salety w trakcie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie")

 

Ty wiesz, że ja w ogóle zaprosiłam rodziców Radka i w ogóle swoich na święta? Ale wiesz jak mam przejebane... Pasztet, kurwa, mięsiwa, wszystko muszę robić! Ale.. to jest nic, to jest - wy się śmiejecie kurde, no ale po prostu wiesz... Jajecznica, herbata, dobra, ale wiesz, jakieś żurki, srurki... z torebki jebnę... (opowiedziała w wywiadzie zapytana o Wigilię)


Ashtona Kutchera rozpiera dumna z powodu pięknej żony - Demi Moore. Upust swojej radości dał taką wypowiedzią:

Moore była najgorętszą aktorką w Hollywood kiedy dorastałem. Teraz ją pieprzę. (Ashton twierdzi, że nigdy nie mówił czegoś takiego w rozmowie z dziennikarzami "Evening Standard") Jak się kłócą gwiazdki między sobą? Można to zobaczyć na przykładzie konfliktu między "enfant terrible" angielskiej sceny Lily Allen i członkinią Girls Aloud, Cheryl Cole. Panie publicznie wymieniały się uprzejmościami na łamach tabloidów:

Ona jest jędzą. Jest wszystkim tym czym gardzę. Jest głupia, powierzchowna i równie brzydka na zewnątrz jak i w środku. (Lily Allen o Cheryl).

Jest okropną, paskudną, wstrętną istotą ludzką. Lily to laska z fiutem. (Cheryl Cole o Lily)

 

 

 

Członkowie jury w programach typu "Mam talent", czy "Idol" mają pole do popisu. Na pragnących zrobić karierę beztalenciach mogą sobie używać do woli. Często przekraczają cienką linię:

Jest mi niedobrze. Masz najgorszy głos jaki w życiu słyszałem. Jesteś hańbą. Dlaczego twoja rodzina nie powiedziała tobie, że jesteś śmieciem. (Simon Cowell powiedział jednemu z ocenianych uczestników).

 

 

Ostatnią kategorię zarezerwowaliśmy dla polityków, którzy zazwyczaj są piewcami moralności:Spierdalaj, pieprzony debilu! (Nicolas Sarkozy w stylu Lecha Kaczyńskiego do gościa Salonu Rolniczego w Paryżu, który nie chciał mu podać ręki).
To była niezła cipa. (Silvio Berlusconi o Margaret Tacher).
Jak można, hehe, zgwałcić, hehe, prostytutkę?! (Andrzej Lepper w obronie kolegi z partii, eurodeputowanego oskarżonego o gwałt na prostytutce)
Siedzi wyfiokowana Jola i gada. Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I to jest, kurwa, program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić... (Józef Oleksy o Jolancie Kwaśniewskiej).

Macie swoje typy na najbardziej chamskie teksty ludzi publicznych? Piszcie w komentarzach i głosujcie w sondzie.
Która wypowiedź jest najbardziej chamska?
Więcej o:
Komentarze (38)
Najbardziej chamskie odzywki gwiazd i polityków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • delicja

  Oceniono 80 razy 74

  Ja bym dodała hit ostatniego miesiąca: Ojciec Dyrektor do Zakonnika: "Patrzcie, murzyn jeszcze. No chodź tu do nas. Boże, gdzie on się nie mył". Sku...el zakłamany!!!

 • joasiiaa

  Oceniono 50 razy 44

  "Dlaczego twoja rodzina nie powiedziała tobie, że jesteś śmieciem" jak można tak komuś powiedzieć ? Bo nie umie śpiewać to od razu taki tekst walnąć ? Popie...ny gość ;/

 • limonka25

  Oceniono 27 razy 25

  fajne teksty, ale i tak się chowają przy tekstach internautów...

 • koralikk

  Oceniono 31 razy 25

  chyba jebnę haha : " jakieś żurki, srurki... z torebki jebnę... " ......" I to jest, kur.wa, program pierwszej damy! "

 • delicja

  Oceniono 37 razy 21

  Co się tak boicie Rydzola? Żal wam zagłosować na plus? Mohery zakłamane!!!!

 • zuzaczek

  Oceniono 18 razy 18

  git teksty. ale spodziewałam się, że będzie ich więcej...

 • meggii15

  Oceniono 16 razy 16

  hehe, mnie kiedyś rozwaliło w radiu Maryja "trzy słowa do prowadzącego - h... ci w dupe" hehe swoją drogą to 4 słowa:P

 • nie.wiem

  Oceniono 17 razy 15

  jezeli chodzi o Simona to nie powiedzial mu ze jest smieciem... pewnie uzyl slowa rubbish, ktore ma o wiele jakby mniejsza wymowe juz u nas.... Amanda np czeso mowi You're lovely, but rubish albo You're rubsish... to nie jest tak ostre jak u nas:) wiec plotku sie nie popisales;/

 • dollce

  Oceniono 33 razy 15

  doda.. wiecie ona nie ma 158 IQ tylko 58 dlatego takie głupoty mówi doda to królowa idiotek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX