Edzia wystawiła Dwójkę do wiatru!

Nie wystąpi na Sopot Hit Festiwalu.

Edyta Górniak miała być jedną z gwiazd drugiej edycji Sopot Hit Festiwalu organizowanego przez telewizyjną Dwójkę. Piosenkarka planowała wystąpić na sopockiej scenie z recitalem. Zdanie jednak zmieniłą. Jak podaje efakt.pl, Dariusz Krupa ( jako menadżer Górniak) ogłosił, że artystka odwołała swój występ.

 

Orgaznizatorzy dowiedzieli się o tym zaledwie tydzień przed festiwalem! Pradopodobnie przedłużą teraz występ Andrzeja Piasecznego. Co tym razem odbiło Edycie? Czyżby bała się konfrontacji z Dodą, która również zaprezntuje się na festiwalu?
 

Więcej o:
Komentarze (15)
Edzia wystawiła Dwójkę do wiatru!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • she8

  Oceniono 15 razy 7

  no jak sopot zrobił remizę i parking przed sklepem razem wzięte zapraszając dodzine, to nie dziwię się, że piosenkarka rezygnuje. Poziom, mimo humorów i humorków Górniak trzyma:)u mnie ma plus:)

 • ctd9

  Oceniono 19 razy 7

  Co jak co ,ale miałaby sie bac konfrontacji z Doda?hahaha.Glos i spiew Dody przy glosie EDyty to jak buczenie krowy na pastwisku ,a samymi silikonowymi cyckami juz sensacji nie wzbudzi.No moze u małolatow

 • agatka5991

  Oceniono 29 razy 7

  ja tam się ciesze że ona nie wystąpi, na tym festiwalu

 • poborowy102

  Oceniono 16 razy 6

  hooj mnie to obchodzi. Alleluja i do przodu.

 • mowiaca

  Oceniono 1 raz 1

  poborowy102= masz racje allleluja i ku rwa do przadu!!!

 • zyt

  Oceniono 21 razy 1

  szkoda, bede w sopocie i chciałam isc na jej koncert:(

 • aramin

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego autor/ka tego tekstu używa formy "Edzia"? Forma nieco dziwaczna, na dodatek (uwaga, trudne słowo) kolokwialna i pozbawiona szacunku. A potem Szanowne Media się dziwią, że pani Górniak tak źle o nich mówi. I po drugie... Internetowe Szanowne Media zastanawiają się, skąd tyle niechęci i wrogości w komentarzach internautów...

 • mileyxhannah

  Oceniono 24 razy 0

  durne babsko

 • antydoda

  Oceniono 28 razy 0

  Mi też się wydaję, że boi się Dody, bo jej kariera wisi na włosku związku z wiecznymi kłótniami z Darkiem Krupą. Doda mogłaby ją już tak poniżyć, że musiałaby spakować manatki i zapier..lać piechotą na Dolny Śląsk :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX