Doda odkrywa tajemnicę "Biblii"

"ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła..."

Doda udzieliła prawdziwego wywiadu rzeki "Dziennikowi". To chyba najdłuższa rozmowa z Dorotą, która do tej pory się ukazała. Stosując masochistyczne techniki udało się przebrnąć przez całość w jednym kawałku. Szkoda, że "królowa" straciła swój ostry język, który był jej znakiem rozpoznawczym.

 

 

 

Plotka najbardziej zaciekawiły dywagacje Dody na temat "Biblii" i treści "Ewangelii":

 

Jeżeli chodzi o Biblię, to są tam super, zajebiste przykazania, jakieś historie, które budują w dzieciach system wartości, chęć bycia dobrym człowiekiem, natomiast ciężko mi wierzyć w coś, co nie ma przełożenia na rzeczywistość, bo gdzie w tej Biblii są dinozaury? Jest siedem dni stworzenia świata i nie ma dinozaurów. To mi się kłóci. 

 

 

 

To tylko wstęp przed wyłożeniem teorii o autorach:

- Czyli bardziej wierzysz, mówiąc w cudzysłowie, w dinozaury niż w Biblię?

Doda: Wierzę w to, co nam przyniosła matka Ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła...

Przepraszam, o kim mówisz?

D: O tych wszystkich gościach, którzy spisali te wszystkie niesamowite historie.

Biblijne?

D: No a co?


 

Cały wywiad dostępny jest na stronie Dziennik.pl. Musicie się przygotować na długą lekturę. Jeśli nie lubicie czytać jest wersja video.

 

p.s. Dla wszystkich zainteresowanych jest fragment o Nergalu.

Więcej o:
Komentarze (86)
Doda odkrywa tajemnicę "Biblii"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meg77

  Oceniono 40 razy 32

  Tjaaa, niby stosujecie techniki masochistyczne, żeby przebrnąć przez wywiad z nią, a jednoczesnie dzień bez 3 newsów o Dodzie dniem starconym dla redakcji Plotka:-/ Może dość tej hipokryzji? Deal macie i tyle. Bo czy to normalne, zeby z jednego wywiadu produkować 16 newsów, jeden durniejszy od drugiego?

 • sansa

  Oceniono 53 razy 29

  A poza tym ta panienka nie ma własnego zdania. Dopiero kochała JP2. Teraz dostała się pod wpływ Narwala i nagle zaczęła drzeć Biblię na strzępy. Potem zakocha się w jakimś kolesiu, który gra oazowe piosenki i będzie Biblię sklejała kawałek po kawałku. Rany, jaki to pustostan :))))

 • uszatek_1

  Oceniono 41 razy 23

  ...wywiadu nie przeczytam. Wystarczy mi ta mała próbka powyżej....Ostrzegam,że jeżeli będziemy nadal tolerować Dodę w mediach to "schamieje" nie tylko młode pokolenie niewybrednych odbiorców jej "talentu".... Klęska prymitywnego chamstwa opanuje cały kraj,choć w tej dziedzinie mamy już (niestety)bardzo "poważne" osiągnięcia. Ludzie walczmy z chamstwem !!!!!

 • sansa

  Oceniono 43 razy 23

  Jak ona może uważać za największy autorytet Jana Pawła II, który największą ufność pokładał w tym, co spisał "napruty winem i palący zioła", i całe życie poświęcił Biblii, w której nie ma słowa o dinozaurach?

 • pinupgirl

  Oceniono 39 razy 21

  przeczytałam wywiad bo chciałam się przekonać, czy może Doroni przybyło trochę rozumku. Okazało się, że jest jeszcze gorzej!!! Ta panna jest przeraźliwie pusta, głupia, tępa. Nie ma nic do powiedzenia, niczego sobą nie reprezentuje, brak jej nie tylko talentu, ale i choćby minimalnej inteligencji. Czytając miałam przed oczami moje sąsiadki - "laseczki" w białych kozaczkach, z tipsami i tlenione na blond. Ten sam rynsztokowy język, ta sama tępota, ta samo gadanie w kółko "mega, za..bisty". A te jej teksty o biblii, o JP2, o religii katolickiej... Tępota, tępota i prostactwo niesamowite. Przeczy sobie w każdym zdaniu. Ona ma ogromne kompleksy, jest bardzo niepewna siebie. Współczuję Nergalowi i to szczerze, nie ma nic gorszego niż mieć głupią kobietę. Chyba, że sam jest równie pusty jak ona... Doronia nie ma charyzmy, moi państwo, bo charyzma to nie jest sadzenie durnymi tekstami, przeklinanie, noszenie minióweczki i tipsów i uważanie się za królową całego świata.

 • sansa

  Oceniono 23 razy 19

  tymczasowa: ona uważa JP2 za największy autorytet. Czy znasz definicję autorytetu?

 • sansa

  Oceniono 45 razy 17

  Czy jej osławione IQ jest aż tak niskie, że nie widzi jak się ośmiesza?

 • wibrator

  Oceniono 32 razy 16

  Wow, ile to IQ wynosiło? a może QQ? Muszę sprawdzić czy w piosenkach Dody jest coś o dinozaurach, jak nie ma to znaczy że pisząc je piła wino i paliła jakieś zioła...

 • gamaliel

  Oceniono 33 razy 15

  Oj chyba Doda nie czytała Biblii. W 1 rozdziale Księgi Rodzaju jest mowa o tym, że Bóg stworzył potwory, ptactwo, płazy i dzikie zwierzęta, które zaludniły ziemię. Nie ma natomiast mowy o słoniu czy kolibrze. Czy to kwestionuje prawdziwość Biblii?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX