Doda: Kochałam Angelo z Kelly Family!

Teraz się tego wstydzi.Dziwicie się?
Więcej o:
Komentarze (38)
Doda: Kochałam Angelo z Kelly Family!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ailime88

  Oceniono 59 razy 49

  "Biedna biedna Doda, pewnie jej strasznie żal, że Angelo nie powie, że się w niej kochał, w ogóle na jej temat nic nie powie, pewnie nawet nie kojarzy jej twarzy … J No i frustrujące dla niej musi być, że są prawie w tym samym wieku a on stokroć przewyższa ją talentem, założył własną firmę, dorobił się trojki słodkich dzieci i ma piękną żonę.
  I nawet nie musiał pokazywac dupy, żeby do czegoś dojść. :)

 • cosma

  Oceniono 40 razy 32

  tAK samo o niej, będą mówiły dzieciaki , które teraz chodzą na jej koncerty !!!!

 • aeris

  Oceniono 27 razy 27

  tendencyjne zdjecie.
  czemu plotku nie pokazesz zdjecia Angelo gdy Kelly Family bylo u szczytu slawy?

 • greentea

  Oceniono 32 razy 26

  A ja sie od zawsze kochałam w Paddym i uważam, ze nie ma sie czego wstydzic. Ich muzyka trafiała prosto w serce, mieli teksty na poziomie, cudowne głosy i byli zwyczajni w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nie sztuczni, ale kochani takie wariaty, które biegały i skakały po scenie a wszyscy razem z nimi albo płakali, kiedy piosenka doprowadzała do takiego stanu razem z ich głosem. Robili muzyke jakiej teraz na swiatowym rynku brak a to jest wielka strata! Mamy za czym tesknic, ale na pewno nie wstydzic sie! Doda to ma byc poziom muzyczny ??? Kobieta, która jak sie wypowiada to 3/4 polaków zmienia kanał a jej piosenki razem z jej tekstami sa tak beznadziejne, ze szkoda gadac... Kelly Family to było wielie COŚ!

 • aeris

  Oceniono 32 razy 26

  i inna kwestia - ciekawe jak za lat 15 bedzie Doda wygladac. Bedziemy wtedy bezwzlegni wobec jej podstarzenia. Tak jak ona jest bezwzlgledna, piszac o idolu mlodosci tak jak napisala. Zero sentymentow.

 • ritaisten

  Oceniono 31 razy 23

  o zespole kelly family każdy zawsze bedzie pemiętal do dziś słucha się ich muzykibyli swietni a taka doda odejdzie szybko w zapomnienie jak jakiś czirimbolo

 • sansa

  Oceniono 24 razy 22

  Wtedy kochało się w nim trzy czwarte małolatek, i co w tym dziwnego? Zbierały zdjęcia, gadżety, latały na koncerty. Normalka.

 • dusiaczek

  Oceniono 27 razy 19

  kelly family, stworzyli kawał dobrej muzyki,
  A co do wybitnej wypowiedzi... - poprostu DODA

 • patryk22

  Oceniono 37 razy 19

  ale ona jest do niego podobna;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX