Za udział w "TzG" na wstępie dostaną po 100 tys. zł?!

TVN zabiega o tych dwóch przystojniaków.

Serial "Ranczo" bije rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że TVN stara się, by w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpili bohaterowie tego serialu.

 

Jak donosi "Super Express", już niedługo zobaczymy na parkiecie Cezarego Żaka i Pawła Królikowskiego. Obaj mają szansę zarobić już na wstępie po 100 tys. złotych. Żak za jeden odcinek może zgarnąć 20 tys. zł, a kontrakt może przewidywać występ w pięciu odcinkach. Pieniądze za nie otrzyma nawet, jeśli odpadnie wcześniej. 

 

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku Pawła Królikowskiego. Ten na jednym odcinku może zarobić 15 tys. zł, ale jeśli okaże się dobrym negocjatorem stawka może wzrosnąć. 

 

Dla Żaka i Królikowskiego występ w "Tańcu z gwiazdami" ma same plusy - dzięki treningom nie tylko schudną, ale też nieźle na tym zarobią.

Więcej o:
Komentarze (11)
Za udział w "TzG" na wstępie dostaną po 100 tys. zł?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 10 razy 8

  ta blodyna w okularach jak nic zatańczy z maserakiem...

 • sansa

  Oceniono 6 razy 4

  biskwit: a czy to przypadkiem nie Maria Seweryn?

 • samozwaniec

  Oceniono 9 razy 3

  Zlikwidowac Taniec z Gwiazdami i na to miejsce dac normalny program,w ktorym wystepuja pary taneczne z calej Polski.Ale nie zadne gwiazdy,bo w Polsce nie ma gwiazd.

 • girl5

  Oceniono 6 razy 2

  super :/:/ kolejna edycja badziewia i bezsensownych uczestników :/ żal

 • jagi

  Oceniono 8 razy 2

  Z całym szacunkiem,dla obu panów,ale to oni powinni dopłacić programowi za możliwość zrzucenia ogromnych nadwyżek tłuszczu!W kryzysie,kiedy ludzie pracują na połówce etatu,żeby utrzymać pracę,takie gaże?To chore!!!!!!!!!!

 • pazdzioch

  Oceniono 7 razy 1

  FAJNIE ZE KAROL KRAWCZYK BEDZIE :D

 • delicja

  Oceniono 7 razy 1

  Łoessu! Te oblechy?!

 • kocica1

  Oceniono 4 razy 0

  Przesada!!!!!!!!!!!!! Nic nie są przystojni i nie są ciekawi!!!!!!!!!!! Mają tańczyć i zarobić tyle kasy za wygłupy!!!!!!!!!!!!! Przecież oni dostaną zawał przy tańcu lub szybciej przy próbach!!!!!!!!!!!!!!!

 • nasuada

  Oceniono 1 raz -1

  Pewnie wybiorą Królikowskiego, bo jego syn gra w 39 i pół, masakra:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX