Włodarczyk: Ja nie jestem aktorką!

To kim w takim razie jest?

W wieku 16 lat rozebrała się na planie "Sary", później zagrała kilka epizodów w różnych serialach aż w końcu zadomowiła się na planie "Plebanii". Propozycję udziału w "Jak oni śpiewają" dostała tylko dzięki temu, że uprawia zawód aktora. Zwycięstwo w programie spowodowało jednak, że Agnieszka zmieniła swoje priorytety. Teraz liczy się dla niej muzyka, a nie aktorstwo.

Bo ja nie jestem aktorką! Nigdy się za nią nie uważałam - powiedziała Włodarczyk w rozmowie z "Super Expressem". 

Po raz pierwszy musimy pochwalić Włodarczyk. Ma na swoim koncie więcej ról niż Cichopek czy bracia Mroczek, a mimo tego w przeciwieństwie do niech nie nazywa się aktorką. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Włodarczyk: Ja nie jestem aktorką!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 18 razy 16

  I dobrze! Normalna, skromna dziewczyna! Gdyby te wszystkie samozwańcze "wielkie gwiazdy" miały choć troszkę ze skromności Agi, byłoby o wiele wiecej sympatycznych, znanych ludzi... a Urbańska mogłaby brać z niej przykład!

 • ana4312

  Oceniono 16 razy 10

  ale jak to?przecież grała w plebani i nadal gra..:/

 • luki_6

  Oceniono 17 razy 9

  Ja ją uwielbiam i brawa dla niej za skromność! Mimo to, że każdy wie o jej karierze aktorskiej to ona uparcie mówi że nie jest bo dla niej zagranie w kilku filmach to za mało. Podniosła sobie poprzeczkę trzeba przyznać! :) To jest najbardziej uzdolniona aktorka pod względem śpiewania, tańczenie na parkiecie jak i na lodzie! :) Fajnie, że mamy w Polsce taką osobę! Ja bym ją uznał za gwiazdę bo w końcu dużo potrafi i dużo ma już za sobą! a nie to co Doda oprócz śpiewania i klepania jęzorem to nic więcej nie umie!:)

 • internautka

  Oceniono 12 razy 8

  taak ona tanczy spiewa gra na gitarze haftuje plecie i gra w plebanii ;))

 • ze

  Oceniono 12 razy 6

  16 lat i sie rozebrała ! :o nie jest aktorką ,jasne !!, to jest polska Natalie Portman od młodego wieku szaleje w filmach !!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 15 razy 5

  O matko, gdyby mi nie powiedziała, to w życiu bym się nie domyslił :/

 • adondetevas

  Oceniono 4 razy 4

  Z wykształcenia nie jest. Ale Agnieszko pamiętamy role Sary gdzię grałaś swietnie. I wcale nie chodzi o rozbieranie, bo ja o tym już nie pamiętam. A teraz ta rola Anny w Pierwszej Miłości. Świetnie grasz. :) Poza tym nowa piosenka Czas pokaże jest genialna! Hit :) Aga jesteś piosenkarką ;p do tego nie trzeba mieć wykształcenia! :*

 • lovetka

  Oceniono 5 razy 3

  No ja chwala jej! Prwdziwych aktorów w Polsce mozna na palcach policzyc.

 • szybka_szajba

  Oceniono 11 razy 3

  Szczera aż do bólu... Co racja to racja. Nie jest aktorką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX