Villas wyda płytę!

W końcu zarobi trochę pieniędzy. Już dostała 4 tysiące złotych.

Violetta Villas wraca do show-biznesu. Robi to oczywiście dla pieniędzy. Jej sytuacja materialna jest ponoć tragiczna. Już wkrótce to może się zmienić. Jak dowiedział się "Fakt", piosenkarka podpisała kontrakt z jedną z wytwórni płytowych. Niedługo będziecie mogli kupić dwupłytowy album gwiazdy z jej największymi przebojami oraz niepublikowanymi nigdzie utworami.

 

 

Wytwórnia wypłaciła już Villas zaliczkę w wysokości 4 tysięcy złotych. Ponoć umowa gwarantuje jej, że po ukazaniu się płyty zarobi jeszcze więcej pieniędzy. A co będzie jeśli album się nie sprzeda? Kto lubi odgrzewane kotlety?

Więcej o:
Komentarze (23)
Villas wyda płytę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sibelius

  Oceniono 20 razy 14

  pazdzioch i patolid skąd przekonanie, że nikt jej nie będzie słuchał. Ja chętnie bym posłuchał. Czy kiedykolwiek słuchałaś jakiejś piosenki p. Villas?? Teraz może trochę zdewociała, no i głos się zestarzał ale ogólnie to ma bardzo potężny głos (nie tylko ja tak twierdzę ale krytycy z całego świata) i jej piosenki były zabawne i przede wszystkim bezpretensjonalne. To czego teraz słuchamy na codzień to najzwyklejszy chłam. (ale będzie minusów :P )

 • sibelius

  Oceniono 17 razy 13

  Niech sobie bidulka nagrywa, sprzedaje i zarabia na tym. Ale boję się że hien chętnych na każdy marny grosz nie zabraknie. I wszystkie pożal się Boże opiekunki oraz cała kochająca rodzinka włącznie z sympatycznym synalkiem Pani Violetty zlecą się raz dwa. Przykre że taki stary człowiek, schorowany musi otaczać się takimi ludźmi. :( Pani Violetta napewno na to nie zasługuje.

 • sansa

  Oceniono 28 razy 8

  Spokojna czaszka. Radyjo zrobi jej taką reklamę, że każdy moher będzie miał w domu egzemplarz tej płyty. No i dobrze. Przynajmniej ta kobieta nie będzie żyła w ubóstwie.

 • sferyczna

  Oceniono 8 razy 6

  ja lubię :D

 • annieshquea

  Oceniono 5 razy 5

  Płyta się sprzeda na pewno!

 • she8

  Oceniono 7 razy 5

  ze sprzedażą nie będzie problemów

 • skrzacina

  Oceniono 9 razy 5

  wiadomo że jej fanki, pożrą się o tą płytę.

 • paula_mjfan

  Oceniono 12 razy 4

  joasia15 - jesteś tak żałosna że asz śmieszna ..jak ten cały rupert everret(czy jak mu tam) jak go nie znasz to nie ywcieraj sobie nim mordy !!! mial nos po pierwsze a po prugie nie ruchal dzieci bo mial wlasne i je kochal a po trzecie nie wypowiada sie zle o zmarłym bo to udowadnia jaka jestes tepa i na jakim poziomie ;/

 • ladymarilyn

  Oceniono 9 razy 3

  joasia15
  chętnie bym ci zaj*eb****

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX