Kazadi nie wyda płyty

Ktoś żałuje?

Patricia Kazadi może i umie śpiewać, ale jej głos nie wnosi nic nowego na polskiej scenie muzycznej. Dlatego nie ma co żałować, że jej płyta się nie ukaże. Jednak aktorka znane z uczestnictwa w "Jak oni śpiewają" nie ma zamiaru całkowicie zarzucić kariery piosenkarskiej. Niestety.W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" Kazadi wyjaśniła powody rezygnacji z zarejestrowanego materiału w prozaiczny sposób:

 

Po prostu ta płyta już mi się znudziła i chcę teraz śpiewać zupełnie coś innego.

 


Niestety Patricia zapomniała dodać co ją teraz interesuje i w czym ma zamiar się realizować. Kto z was chciałby kupić jej płytę?
Więcej o:
Komentarze (10)
Kazadi nie wyda płyty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fankamj13

  Oceniono 6 razy 4

  A tak w ogóle ona podobno miała się spotkać z Michaelem Jacksonem kilka dni przed jego smiercią. Wierzycie w to bo ja nie!

 • ze

  Oceniono 4 razy 4

  nic nowego na polską scene muzyczną , lol , taki big lol. Większość "artsytów" ma nieproporcjonalnie wielkie ego w porównaniu z tym co potrafią i co osiągnęli ! więc ja chce zeby wydała płyte bo jej nie słyszałem ! skacze po wątkach :O

 • claire1983

  Oceniono 14 razy 4

  Jakoś denerwuje mnie ona, nie wiem sama dlaczego.. w sumie to nic jej nie brakuje ale ma w sobie coś drażniącego....

 • luki_6

  Oceniono 16 razy 2

  Ej nie przesadzajcie śpiewa naprawdę super! O wiele lepiej niż Liszowska, ma nietuzinkowy głos, taki murzyński ;P Bo popatrzcie na Ole Szwed ona ma taki zwykły niski głos a Kazadi potrafi robić takie jakby piski coś podobnego jak Jackson! Myślę że jej płyta jakby była w rytmach R&B to odniosła by sukces. Takie coś w stylu Amy Winehouse :)

 • beer

  Oceniono 3 razy 1

  Śpiewa świetnie,a jest na początku drogi.Mam nadzieję,że zrobi karierę.

 • malenka1111

  Oceniono 1 raz 1

  Ja zaluje i to bardzo :(:(:(:( Pati dlaczego nie wydasz plyty:(??

 • pazdzioch

  Oceniono 5 razy 1

  PATI JEST SLICZNA I UTALENTOWANA :) PATI CZEKAMY NA TWOJA PLYTKE

 • lovetka

  Oceniono 4 razy -2

  Tak na serio to ona ma bardzo słaby głos... Bez urazy, ale nie potrafi wydobyć z siebie naprawde silnego dźwikeu... Dla mnie to nie jest talent, ale staranie się o to by go mieć. ;]

 • antydoda

  Oceniono 8 razy -2

  RMF FM to najlepsze radio w Polsce! Puszczają tam ciągle piosenki Michaela (czyt. Majkela). Bardzo mi się podoba to radio!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX