Pięściarz i pogodynek w "Tańcu z gwiazdami"

Szykuje się edycja pełna największych z największych!

TVN chwyta się wszystkiego, a raczej wszystkich, by kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" odbyła się zgodnie z planem i była w miar e atrakcyjna dla widzów. Problem w tym, że ci którzy chcieli, to już wystąpili, a ci a miarę ciekawi, nie bardzo chcą.

 

 

 

Jak donosi efakt.pl, w następnej odsłonie show wystąpi pięściarz Albert Sosnowski i pogodynek TVN, Bartek Jędrzejak. Obok nich (podobno) pojawi się Weronika Rosati, Grażyna Wolszczak i spekuluje się, że Piotr Machalica. Żal patrzeć na upadki wielkich aktorów, ale pieniądz jest pieniądz.

 

Wolszczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

Filip Bobek w "Tańcu z gwiazdami"?!

Anna Mucha w "Tańcu z gwiazdami"!

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Pięściarz i pogodynek w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 10 razy 10

  upadek rosati? jak moze upaśc ktoś, kto już leży? a w zasadzie - zawsze leżał? takim ludziom nie grożą upadki.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 8 razy 8

  i znów we wszystkich tvn-owskich telewizjach śniadaniowych i weekendowych programach o "celebrytach" będą "newsy" o tym chłamie. korwin-piotrowska aż się będzie zachłystywac na plejadzie tą szmirą. bo najważniejsze, to stworzyć wrażenie, ze ludzie tego chcą i potrzebują i tak długo to wciskac, az ludzie sami w to uwierzą.

 • antydoda

  Oceniono 12 razy 6

  Kolejna pogodynka w Tańcu z Gwiazdami :/. Tragedia!

 • skrzacina

  Oceniono 11 razy 5

  "Żal patrzeć na upadki wielkich aktorów,.." czyli Rosati to wielka aktorka? ;/ . Ja nie będę oglądać Tańca z "Gwiazdami" .

 • pluszbezpluszu

  Oceniono 10 razy 4

  o ja.. Jedrzejak.. nigdy w zyciu chlopaka nie zapomne i jego wywiadu z Toseland'em..jak sie go spytał czy jezdzi na motorze od "9 o'clock" zamiast od 9 roku zycia.. taki wstyd.. dobrze ze sie chłopak ze nie wybuchł smiechem bo..

 • cookie23

  Oceniono 1 raz -1

  fajnie, że albert będzie;-) będzie na co popatrzeć... myślę, że zainteresuje widzów to, że uprawia dyscyplinę, która z tańcem nie ma nic wspólnego a takie metamorfozy najlepiej się ogląda;-) trzymam kciuki!!!

 • grzegorzs8925

  Oceniono 1 raz -1

  The best of 10 edycja Tańca z gwiazdami;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX