Znajomy Palmera: On stał się opryskliwy i przemądrzały!

Woda sodowa uderzyła mu do głowy!

Wszystko wskazuje na to, że Samuel Palmer zastąpi Tomasza Kammela w telewizyjnej Dwójce. Jeszcze rok temu był mało znanym polskim aktorem. Co spowodowało, że stał się tak popularny? Rola w "Barwach szczęścia", romans z Katarzyną Glinką i zwycięstwo w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Znajomy Samuela twierdzi, że odbiło mu już od sukcesów i popularności.

 

Często bywa przemądrzały i cały czas się przechwala. Ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z aktorskim światkiem, zaczął traktować z góry. Potrafi też być bardzo niemiły i opryskliwy, jeśli ktoś podda krytyce jego umiejętności i dokonania - mówi "Faktowi" wieloletni znajomy Palmera.

 

 

Plotek nie jest zaskoczony. To naturalna kolej rzeczy w polskim show-biznesie. Trochę smutne jest to, że koleś, który ukończył ekonomię na Uniwersytecie Harvarda, gra teraz małą rólkę w polskim serialu. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Znajomy Palmera: On stał się opryskliwy i przemądrzały!
Zaloguj się
 • salvame

  Oceniono 22 razy 12

  Oj, woda sodowa uderza do głowy, bo zagrał w jednym serialu, poprowadził ważny koncert i był w GTNL. I że niby jest znany? Nie przepadam za gościem.

 • zyt

  Oceniono 13 razy 9

  FAKT i kolejny tajemniczy znajomy!!! co to za bzdury!!! a jezeli nawet to ciekawy znajomy co to donosi FAKTOWI. Ile płacą??? moze ja tez zadzwonie powiem ze jestem wieloletnia kolezanka Figury i wiem że ma... hmmm... 3 sutki

 • opetany

  Oceniono 14 razy 4

  No to ma znajomych. Nieźle mu naflugał.

 • insomnia

  Oceniono 19 razy 1

  A kto to jest ???

 • hana241

  Oceniono 6 razy 0

  ale idiota

 • marika_12

  Oceniono 4 razy 0

  on jest smieszny! aa. i żałosny .

 • antydoda

  Oceniono 30 razy -14

  Edyta Górniak ma najładniejsze piosenki na świecie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX