Nicky i Paris Hilton - która wygląda lepiej?

Siostry Hilton pojawiły się na premierze filmu Paris, Not London, który opowiada o...Paris Hilton! Obejrzyj zdjęcia i daj znać, która dziedziczka lepiej się zaprezentowała!

 

Paris wybrała sukienkę rodem z lat 20. XX wieku - kreacja ma bardzo prosty krój, jednak jest bardzo ozdobna. Wszystko przez błyszczącą tkaninę, frędzle i zakładki przywodzące na myśl rybie łuski. Całość Paris przyozdobiła dodatkami w tym samym, srebrzystym odcieniu. Jest monotonnie pod względem koloru, ale, mimo to, bardzo fajnie!

 

 

 

Nicky postawiła na ciemniejsze i zarazem smutniejsze zestawienie. Czarna, asymetryczna sukienka niczym się nie wyróżnia, dodatki są nijakie (wielkie kolczyki są straszne!), a całość wygląda bardzo zwyczajnie. Zdaniem Kotka, młodsza siostra mogła się bardziej postarać, ale, kto wie, może po prostu nie chciała przyćmić Paris?

 

 

 

Film "Paris, Not London" to dokument, który ma przybliżyć nam sylwetkę Paris Hilton. Czy dzięki tej produkcji poznamy lepiej dziedziczkę? Czas pokaże...Póki co, zobaczcie zapowiedź!

 

 

Zdaniem Kotka Paris wygląda zdecydowanie lepiej, niż Nicky. Co sądzicie? Zagłosujcie w sondażu!

 

Która siostra Hilton wygląda lepiej?
Więcej o: