Kukiz znowu jedzie po Jacksonie

Mówienie, że był pedofilem, to nie koniec.

Paweł Kukiz kojarzy się przede wszystkim z dość ciętym językiem. Nie przebiera w słowach i jeśli leży mu na sercu, to od razu o tym mówi. Dlatego skrytykował powszechny szał na Jacksona po jego śmierci i stwierdził, że to zwykły pedofil.

 

Mimo to sam nie umie nie wspominać o Michaelu Jacksonie. Specjalnie dla "Dziennika" piosenkarz wspomina stary Jarocin i mówi bez ogródek, że dla ówczesnej młodzieży król popu był kwintesencją obciachu.

 - Tamta młodzież miała inną mentalność. Może to dalekie i odważne porównanie, ale zestawiłbym ją z mentalnością powstańców z Powstania Warszawskiego. Narodziny nowego świeżego spojrzenia na życie, świat i samego siebie - mówi.
 - Przypomina mi się tutaj karykatura przedstawiająca Michaela Jacksona umieszczonego w kapliczce, który trzyma się za genitalia, a przed nią klęcząca staruszka i podpis - "Modlitwa przed kapliczką ze świętym Jacksonem". Ludzie przyjeżdżający do Jarocina uważali właśnie Jacksona w białych skarpetkach i mokasynach za przejaw blichtru i wieśniactwa.

Ma prawo do własnego zdania, ale dałby już temu Jacksonowi spokój.

 

 

Więcej o:
Komentarze (93)
Kukiz znowu jedzie po Jacksonie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vernic

  Oceniono 33 razy 29

  "Może to dalekie i odważne porównanie, ale zestawiłbym ją z mentalnością powstańców z Powstania Warszawskiego"
  Bardzo dalekie szanowny panie! Po takim porównaniu z całą pewnością POWSTAŃCY W GROBIE SIĘ PRZEWRACAJĄ!!!! Za co i kogo gineli powstańcy wszyscy wiemy (oprócz SZ.P. Kukiza)a kolesie z Jarocina gineli z przepicia i narkotyków.
  Za kogo i za co? do dzisiaj nie wiadomo (poza SZ.P. Kukizem oczywiście skoro porównuje to musi wie).
  Może nas oświeci?
  Lżenie Jacsona to ordynarna próba zwrócenia na siebie uwagi w bardzo tandetny sposób.
  No cóż, jaki twórca takie sposoby.

 • marianka11

  Oceniono 27 razy 25

  Paweł Kukiz śpiewał w duecie z Shazzą na Festiwalu w Opolu, to jest "przejaw blichtru i wieśniactwa"!

 • zbuntowana16

  Oceniono 24 razy 20

  o matko o Jacksonie zrobiło się głośno jak umarł , Plotku nachodzą cię refleksje na jego temat i piszesz że ten cały Kukuz "dałby już temu Jacksonowi spokój" a za jego życia wyczytywałam tu różne plotki na jego temat i jakoś w tedy nie było ci go żal...

 • muukula

  Oceniono 23 razy 19

  co za kretyn.takie dno moze cieszyc sie uznaniem tylko u nas.panie kretyn przestan sie pan lansowac na zmarlym mamusia pana nie nauczyla ze to nie ladnie...

 • meg77

  Oceniono 21 razy 19

  A ciekawe, co "stary Jarocin" miałby do powiedzenia na temat tej żenadnej megakiczowatej płyty jaką dla mamony Kukiz popełnił z Jankiem Bo... "Bo tutaj jeeest jak jeeest, jesli tylko chcesz" ;-)

 • iberia3

  Oceniono 20 razy 18

  Panie Kukiz, promowanie się na śmierci MJ jest obrzydliwe!! Czemuś pan milczał za życia Michaela pytam. Jesteś pan jak sęp krążący nad zwłokami. I jak sęp pan skończysz.

 • hotgirl

  Oceniono 19 razy 17

  A jeszcze jedno chciałabym napisać co zauważyłam.Nie wszyscy muszą się ze mną zgodzić.Otóż jeszcze NIGDY nie usłyszałam żeby Michael kogo kolwiek krytykował !! NIGDY ! Wzamian za to popatrzcie jak dużo gwiazd go uwielbiało ! Zauważyliście to ?! :)

 • aparatkaa66

  Oceniono 19 razy 17

  Zazdrość, zazdrość, i jeszcze raz zazdrość .

 • vvv

  Oceniono 19 razy 17

  kukiz to dupek!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX